STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ):

    Martin Stanek

  • Goście:

    MOSM Tychy U16 (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy U16 (MŁ):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    2:9 (0:5, 1:3, 1:1)

  • Data:

    19.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Sędzia główny:

    Rafał Orłowski

  • Sędzia liniowy:

    Jarosław Syrek, Magdalena Jabłońska

  • Widzów:

    45

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:11 EQ

Krzyżowski Kamil Chmiel Paweł

0:2 07:54 EQ

Łatka Kacper Grzegorczyk Adam

0:3 09:59 EQ

Ratajczak Igor Kucharski Szymon

0:4 12:29 EQ

Strużek Mateusz Lewandowski Mateusz

0:5 13:49 EQ

Nowak Maksymilian Krok Mateusz

0:6 21:24 EQ

Kucharski Szymon Krok Mateusz

0:7 22:10 EQ

Krzyżowski Kamil Dziubanda Wiktor, Kowalik Konrad

1:7 27:22 EQ

Kneifel Rudolf Fyda Kamil, Stolarski Bartłomiej

1:8 38:46 EQ

Stochmiałek Bartosz Nowak Maksymilian, Grzegorczyk Adam

1:9 51:35 EQ

Kucharski Szymon

2:9 54:28 EQ

Chlon Nicolas

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:14 Fyda Kamil JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
34:48 Stanek Vit JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ) 2 Atak łokciem
41:03 Krzyżowski Kamil MOSM Tychy U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:59 Lewandowski Mateusz MOSM Tychy U16 (MŁ) 2 Atak kolanem

Składy

JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
72 Ciućka Jakub 30:00 7 0 7 0
96 Giziński Szymon 30:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Borowiak Oskar 0 0 0 0
15 Chodak Andrzej 0 0 0 0
27 Fojcik Maciej 0 0 0 0
19 Fyda Kamil 0 1 1 2
22 Mrula Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Owczarzy Paweł 0 0 0 0
25 Piechaczek Jakub 0 0 0 0
10 Stanek Vit 0 0 0 2
12 Kneifel Rudolf 1 0 1 0
2 Poręba Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Stolarski Bartłomiej 0 1 1 0
77 Wojciechowski Sebast. 0 0 0 0
47 Chlon Nicolas 1 0 1 0

MOSM Tychy U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kubiaczyk Mateusz 30:00 1 0 1 0
1 Blach Bartosz 30:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0
33 Ratajczak Igor 1 0 1 0
4 Krok Mateusz 0 2 2 0
87 Kucharski Szymon 2 1 3 0
8 Grzegorczyk Adam 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Chmiel Paweł 0 1 1 0
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
55 Kowalik Konrad 0 1 1 0
17 Krzyżowski Kamil 2 0 2 2
15 Dziubanda Wiktor 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 1 0 1 0
86 Lewandowski Mateusz 0 1 1 2
85 Łatka Kacper 1 0 1 0
19 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
20 Wisłocki Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nowak Maksymilian 1 1 2 0
10 Stochmiałek Bartosz 1 0 1 0