STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS):

    Jakub Musialik

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U14 (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom U14 (ŻS):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    5:6 (2:5, 2:0, 1:1)

  • Data:

    24.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Łukasz Podsiadło, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:12 EQ

Jaworski Oskar Leszczuk Igor, Chorzępa Weronika

1:1 01:52 EQ

Kućmierz Oliwier Sarnacki Tobiasz

1:2 04:29 EQ

Jaworski Oskar

1:3 05:36 EQ

Jaworski Oskar

1:4 06:53 EQ

Kozłowska Natalia

1:5 12:56 EQ

Kołodziejczak Błażej

2:5 19:07 EQ

Sarnacki Tobiasz Jasicki Gabriel

3:5 38:07 EQ

Sarnacki Tobiasz Brzezowski Igor, Kućmierz Oliwier

4:5 39:40 EQ

Sarnacki Tobiasz Kućmierz Oliwier, Jasicki Gabriel

4:6 47:00 +1

Kukliński Kacper

5:6 56:02 EQ

Jasicki Gabriel Juszczyk Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
41:48 Sarnacki Tobiasz UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
41:48 Kukliński Kacper KH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
41:48 Kołodziejczak Błażej KH Polonia Bytom U14 (ŻS) 5 Zbyteczna ostrość w grze
41:48 Kołodziejczak Błażej KH Polonia Bytom U14 (ŻS) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
45:53 - UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
48:19 Machura Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kobiela Alicja 20:00 5 0 5 0
3 Krysztopowicz Oskar 39:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 0 0 0 0
11 Juszczyk Patryk 0 1 1 0
7 Jasicki Gabriel 1 2 3 0
87 Sarnacki Tobiasz 3 1 4 2
5 Kućmierz Oliwier 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Lewandowski Bartosz 0 0 0 0
13 Machura Szymon 0 0 0 2
14 Brzezowski Igor 0 1 1 0
26 Nowak Kuba 0 0 0 0
77 Pospiech Wiktor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
56 Nakoneczny Michał 0 0 0 0
9 Sosnowski Kacper 0 0 0 0
4 Konieczka Eryk 0 0 0 0
6 Wiśniewski Adrian 0 0 0 0
10 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0

KH Polonia Bytom U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 20:00 1 0 1 0
8 Majchrzak Michał 40:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Jarczyk Oliwier 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 1 0 1 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
88 Popławski Stanisław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Chorzępa Weronika 0 1 1 0
6 Drozdz Jan 0 0 0 0
69 Jaworski Oskar 3 0 3 0
18 Knur Kamil 0 0 0 0
32 Kołodziejczak Błażej 1 0 1 25

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
10 Kukliński Kacper 1 0 1 2
91 Leszczuk Igor 0 1 1 0
74 Ragus Maciej 0 0 0 0
11 Rola Oliwia 0 0 0 0