STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy U14 (ŻS)

  • Trener MOSM Tychy U14 (ŻS):

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS)

  • Trener MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS) :

    Rafał Gutowski

  • Wynik:

    5:4 (3:2, 1:2, 1:0)

  • Data:

    08.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:45

  • Godzina zakończenia:

    20:35

  • Sędzia główny:

    Joanna Pobożniak, Łukasz Barutowicz

  • Sędzia liniowy:

    X, X

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:45 EQ

Barbach Bartosz

1:1 13:15 EQ

Charmuszko Maksym. Skrzypski Jakub

1:2 15:13 +1

Barbach Bartosz

2:2 19:11 +1

Majkowski Mateusz Wróblewski Nikodem

3:2 19:49 EQ

Janik Jakub Charmuszko Maksym.

3:3 28:52 EQ

Caputa Antoni Marczak Szymon

4:3 29:17 EQ

Wróblewski Nikodem Drabik Rafał, Langner Oliwier

4:4 34:27 EQ

Zięba Lena

5:4 41:52 EQ

Janik Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:27 - MOSM Tychy U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
17:57 Kaczyński Dawid MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS) 2 Opóźnianie gry
36:27 Sroczyński Kacper MOSM Tychy U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Szmigiel Sebastian 40:00 2 0 2 0
39 Bochyński Mateusz 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
86 Chmiel Karol 0 0 0 0
26 Bieda Wiktor 0 0 0 0
92 Langner Oliwier 0 1 1 0
57 Zimny Samuel 0 0 0 0
87 Charmuszko Maksym. 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Skrzypski Jakub 0 1 1 0
45 Wilczok Wojciech 0 0 0 0
22 Drabik Rafał 0 1 1 0
67 Figiel Paweł 0 0 0 0
44 Majkowski Mateusz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Hanzel Patryk 0 0 0 0
35 Sroczyński Kacper 0 0 0 2
89 Wróblewski Nikodem 1 1 2 0
6 Tota Miłosz 0 0 0 0
36 Majchrzak Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Janik Wiktor 0 0 0 0
4 Chmiel Marcin 0 0 0 0
11 Janik Jakub 2 0 2 0

MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kica Sebastian 18:17 1 0 1 0
19 Kaczyński Dawid 40:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Kruszyński Michał 0 0 0 0
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
12 Potrawa Tobiasz 0 0 0 0
45 Bednarek Bartosz 0 0 0 0
11 Barbach Bartosz 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Misiak Łukasz 0 0 0 0
83 Milewski Adam 0 0 0 0
31 Marczak Szymon 0 1 1 0
67 Caputa Antoni 1 0 1 0
14 Bukowski Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Weronika 0 0 0 0
42 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
41 Skręt Julia 0 0 0 0
27 Papierniok Marek 0 0 0 0
18 Zięba Lena 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Latusek Artur 0 0 0 0
23 Gutowski Daniel 0 0 0 0
40 Rzepka Jakub 0 0 0 0
29 Zielosko Igor 0 0 0 0