STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy U14 (ŻS)

  • Trener MOSM Tychy U14 (ŻS):

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U14 (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom U14 (ŻS):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    20:1 (6:1, 6:0, 8:0)

  • Data:

    13.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    X, X

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:20 EQ

Charmuszko Maksym. Janik Jakub

1:1 07:21 EQ

Kukliński Kacper Leszczuk Igor

2:1 09:27 +1

Figiel Paweł

3:1 09:59 EQ

Hanzel Patryk

4:1 12:41 EQ

Wilczok Wojciech Skrzypski Jakub

5:1 13:24 EQ

Charmuszko Maksym.

6:1 16:59 EQ

Skorupka Oliwier Figiel Paweł

7:1 22:08 EQ

Chmiel Karol Hanzel Patryk

8:1 25:27 EQ

Skrzypski Jakub Wilczok Wojciech

9:1 26:40 EQ

Hanzel Patryk

10:1 27:14 EQ

Chmiel Karol Charmuszko Maksym.

11:1 29:07 EQ

Janik Jakub Skrzypski Jakub

12:1 35:01 EQ

Janik Jakub

13:1 40:34 EQ

Chmiel Karol

14:1 41:10 EQ

Pyrskała Leon

15:1 42:07 EQ

Janik Jakub Figiel Paweł

16:1 46:31 +1

Hanzel Patryk Skrzypski Jakub

17:1 50:15 EQ

Janik Jakub Wilczok Wojciech

18:1 51:03 EQ

Majchrzak Patryk

19:1 51:18 EQ

Skorupka Oliwier

20:1 59:22 EQ

Janik Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:43 Kołodziejczak Błażej KH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Atak łokciem
17:56 Majchrzak Patryk MOSM Tychy U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
29:55 Leszczuk Igor KH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
37:17 Kołodziejczak Błażej KH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
40:00 Bieda Wiktor MOSM Tychy U14 (ŻS) 5 Walka na pięści
40:00 Bieda Wiktor MOSM Tychy U14 (ŻS) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
40:00 Kołodziejczak Błażej KH Polonia Bytom U14 (ŻS) 5 Walka na pięści
40:00 Kołodziejczak Błażej KH Polonia Bytom U14 (ŻS) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
45:04 Borlik Damian KH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MOSM Tychy U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Szmigiel Sebastian 20:00 0 0 0 0
39 Bochyński Mateusz 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Bieda Wiktor 0 0 0 25
86 Chmiel Karol 3 0 3 0
97 Skorupka Oliwier 2 0 2 0
15 Świerz Feliks 0 0 0 0
4 Chmiel Marcin 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Skrzypski Jakub 1 3 4 0
45 Wilczok Wojciech 1 2 3 0
6 Tota Miłosz 0 0 0 0
67 Figiel Paweł 1 2 3 0
85 Zellner Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Zimny Samuel 0 0 0 0
35 Sroczyński Kacper 0 0 0 0
11 Janik Jakub 4 1 5 0
19 Janik Wiktor 1 0 1 0
36 Majchrzak Patryk 1 0 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Charmuszko Maksym. 2 1 3 0
7 Pyrskała Leon 1 0 1 0
71 Hanzel Patryk 3 1 4 0

KH Polonia Bytom U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 40:00 13 0 13 0
8 Majchrzak Michał 20:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
82 Borlik Damian 0 0 0 2
7 Kozłowska Natalia 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
57 Paciepnik Dominik 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Popławski Stanisław 0 0 0 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
6 Drozdz Jan 0 0 0 0
18 Knur Kamil 0 0 0 0
90 Harmazy Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 29
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
10 Kukliński Kacper 1 0 1 0
91 Leszczuk Igor 0 1 1 2
74 Ragus Maciej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Rola Oliwia 0 0 0 0