STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS)

  • Trener MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS) :

    Rafał Gutowski

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie U14 (ŻS)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U14 (ŻS):

    Mariusz Bernacki

  • Wynik:

    1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

  • Data:

    28.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:25

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:37 EQ

Poręba Maciej

0:2 20:49 EQ

Poręba Maciej Stolarski Bartłomiej

1:2 49:04 EQ

Koźmiński Patryk

1:3 54:15 -1

Kapiński Michał Stolarski Bartłomiej

1:4 58:11 +1

Poręba Maciej Stolarski Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:19 Petlakowski Filip JKH GKS Jastrzębie U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:43 Milewski Adam MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
43:45 Kneifel Rudolf JKH GKS Jastrzębie U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
52:16 Onak Jakub JKH GKS Jastrzębie U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem
56:40 Bukowski Dawid MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem

Składy

MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Kaczyński Dawid 30:32 2 0 2 0
72 Chmel Paweł 29:28 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Koźmiński Patryk 1 0 1 0
23 Gutowski Daniel 0 0 0 0
66 Misiak Łukasz 0 0 0 0
51 Kosmęda Michał 0 0 0 0
11 Barbach Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
37 Kruszyński Michał 0 0 0 0
12 Potrawa Tobiasz 0 0 0 0
67 Caputa Antoni 0 0 0 0
14 Bukowski Dawid 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Weronika 0 0 0 0
83 Milewski Adam 0 0 0 2
42 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
41 Skręt Julia 0 0 0 0
18 Zięba Lena 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Latusek Artur 0 0 0 0
40 Rzepka Jakub 0 0 0 0
31 Marczak Szymon 0 0 0 0
27 Papierniok Marek 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Michalski Kacper 40:00 0 0 0 0
21 Zacharjasz Franciszek 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Onak Jakub 0 0 0 2
26 Stolarski Bartłomiej 0 3 3 0
2 Poręba Maciej 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Leszko Michał 0 0 0 0
69 Wolak Kacper 0 0 0 0
87 Osiadły Mikołaj 0 0 0 0
91 Zając Wiktor 0 0 0 0
77 Wojciechowski Sebast. 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wojciechowski Filip 0 0 0 0
88 Chrobociński Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Hareńczyk Igor 0 0 0 0
22 Kapiński Michał 1 0 1 0
19 Petlakowski Filip 0 0 0 2
24 Mysłowski Szymon 0 0 0 0
17 Kneifel Rudolf 0 0 0 2