STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS)

  • Trener MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS) :

    Rafał Gutowski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U14 (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom U14 (ŻS):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    7:1 (2:0, 2:1, 3:0)

  • Data:

    30.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Patryk Puławski, Mateusz Gwiozda

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:31 EQ

Bukowski Dawid Caputa Antoni, Misiak Łukasz

2:0 10:27 -1

Misiak Łukasz

3:0 20:40 EQ

Potrawa Tobiasz Barbach Bartosz

4:0 21:05 EQ

Caputa Antoni Misiak Łukasz

4:1 24:30 EQ

Kołodziejczak Błażej Kołodziej II Adam

5:1 43:55 EQ

Misiak Łukasz Caputa Antoni

6:1 50:02 EQ

Bukowski Dawid Koźmiński Patryk, Misiak Łukasz

7:1 57:26 EQ

Caputa Antoni Bukowski Dawid

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:55 Kostorz Michał MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
31:31 - MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:22 Huchel Weronika MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

MUKS Naprzód Janów U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Kaczyński Dawid 20:00 1 0 1 0
39 Kica Sebastian 40:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Koźmiński Patryk 0 1 1 0
23 Gutowski Daniel 0 0 0 0
12 Potrawa Tobiasz 1 0 1 0
45 Bednarek Bartosz 0 0 0 0
11 Barbach Bartosz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 0 0 2
37 Kruszyński Michał 0 0 0 0
66 Misiak Łukasz 2 3 5 0
67 Caputa Antoni 2 2 4 0
14 Bukowski Dawid 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Zielosko Igor 0 0 0 0
83 Milewski Adam 0 0 0 0
40 Rzepka Jakub 0 0 0 0
27 Papierniok Marek 0 0 0 0
13 Tkacz Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Latusek Artur 0 0 0 0
34 Huchel Weronika 0 0 0 2
41 Skręt Julia 0 0 0 0
18 Zięba Lena 0 0 0 0
42 Wójcik Patrycja 0 0 0 0

KH Polonia Bytom U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 60:00 7 0 7 0
8 Majchrzak Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
2 Żurawski Adam 0 0 0 0
57 Paciepnik Dominik 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Kołodziej II Adam 0 1 1 0
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
28 Popławski Stanisław 0 0 0 0
18 Knur Kamil 0 0 0 0
74 Ragus Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kukliński Kacper 0 0 0 0
6 Drozdz Jan 0 0 0 0
32 Kołodziejczak Błażej 1 0 1 0
91 Leszczuk Igor 0 0 0 0