STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS):

    Jakub Musialik

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U14 (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom U14 (ŻS):

    Sebastian Kłaczyński

  • Wynik:

    11:1 (3:1, 3:0, 5:0)

  • Data:

    23.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur, Łukasz Dybaś

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:04 EQ

Machura Szymon

1:1 02:05 EQ

Popławski Stanisław Garncarczyk Igor

2:1 08:49 EQ

Zachariasz Olaf Machura Szymon

3:1 13:55 -1

Zachariasz Olaf Kuc Piotr

4:1 25:05 -1

Zachariasz Olaf Kuc Piotr

5:1 28:54 EQ

Zachariasz Olaf Kuc Piotr

6:1 38:31 EQ

Kuc Piotr Kućmierz Oliwier, Zachariasz Olaf

7:1 41:10 EQ

Kuc Piotr Kućmierz Oliwier

8:1 48:07 EQ

Kuc Piotr Zachariasz Olaf, Kućmierz Oliwier

9:1 52:00 EQ

Pospiech Wiktor

10:1 56:24 +1

Sarnacki Tobiasz Zachariasz Olaf

11:1 59:58 EQ

Kuc Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:49 Popławski Stanisław KH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
13:11 - UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
17:57 Kuc Piotr UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Wysoki kij
23:33 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Wysoki kij
42:48 Uracz Błażej UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
55:47 Krążyńska Natalia KH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 60:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Brzezowski Igor 0 0 0 0
13 Machura Szymon 1 1 2 0
7 Kuc Piotr 4 3 7 2
5 Zachariasz Olaf 4 3 7 0
6 Kućmierz Oliwier 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Uracz Błażej 0 0 0 2
16 Nakoneczny Michał 0 0 0 0
2 Jasicki Gabriel 0 0 0 0
17 Sarnacki Tobiasz 1 0 1 0
18 Pospiech Wiktor 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Sosnowski Kacper 0 0 0 0
3 Chabrzyk Maksymilian 0 0 0 0
12 Konieczka Eryk 0 0 0 0
20 Nowak Kuba 0 0 0 2
9 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0

KH Polonia Bytom U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 20:00 3 0 3 0
8 Majchrzak Michał 40:00 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kukliński Kacper 0 0 0 0
74 Ragus Maciej 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Popławski Stanisław 1 0 1 2
14 Garncarczyk Igor 0 1 1 0
19 Kołodziej II Adam 0 0 0 0
18 Knur Kamil 0 0 0 0
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Żurawski Adam 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 0 0 0 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 2
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0