STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    Marcin Słama

  • Wynik:

    16:3 (8:0, 5:2, 3:1)

  • Data:

    07.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:05

  • Sędzia główny:

    Jacek Bernacki, Wiktor Kolat

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:27 EQ

Chabrzyk Maksymilian Pytel Łukasz

2:0 09:17 EQ

Słomnicki Daniel Pytel Łukasz

3:0 09:36 EQ

Michalik Mateusz Libricht Seweryn

4:0 12:14 -1

Nowak Kuba Klich Michał

5:0 14:59 EQ

Nowak Cyprian Michalik Mateusz

6:0 15:49 EQ

Słomnicki Daniel

7:0 18:33 EQ

Nakoneczny Michał Nowak Kuba, Klich Michał

8:0 19:21 EQ

Klich Michał Nowak Kuba

8:1 26:56 EQ

Giza Paweł Kapustka Maciej

9:1 27:47 EQ

Nowak Kuba Klich Michał

10:1 31:48 EQ

Słomnicki Daniel Klich Kamil

11:1 34:20 EQ

Michalik Mateusz Libricht Seweryn, Klich Krzysztof

12:1 34:57 EQ

Nakoneczny Michał Klich Michał, Nowak Kuba

13:1 36:15 EQ

Nowak Cyprian

13:2 39:05 EQ

Nogowczyk Eneasz

14:2 40:45 EQ

Klich Michał Nowak Kuba

15:2 41:37 EQ

Nakoneczny Michał Klich Michał, Nowak Kuba

16:2 52:01 -1

Słomnicki Daniel

16:3 54:03 EQ

Chodubski Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:26 Klich Michał UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
04:32 Stelmach Rafał UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
11:13 Klich Kamil UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:46 Nogowczyk Tymoteusz KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
48:32 Klich Michał UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
50:21 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Koziarski Filip 30:00 1 0 1 0
7 Skowron Wiktor 30:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Pospiech Jakub 0 0 0 0
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
18 Nakoneczny Michał 3 0 3 0
15 Nowak Kuba 2 5 7 2
11 Klich Michał 2 5 7 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
6 Zapała Julian 0 0 0 0
2 Chabrzyk Maksymilian 1 0 1 0
17 Nowak Cyprian 2 0 2 0
25 Michalik Mateusz 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Hołda Szymon 0 0 0 0
78 Stelmach Rafał 0 0 0 2
23 Bajer Kamil 0 0 0 0
20 Słomnicki Daniel 4 0 4 0
4 Klich Krzysztof 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Mól Julian 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 0 2 2 0
16 Libricht Seweryn 0 2 2 0
9 Klich Kamil 0 1 1 2

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 31:48 10 0 10 0
1 Matuła Karol 28:12 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 1 1 0
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 2
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
5 Matuszny Krzysztof 0 0 0 0
8 Giza Paweł 1 0 1 0
11 Nogowczyk Eneasz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wardyński Tymoteusz 0 0 0 0
24 Ciamała Kacper 0 0 0 0
34 Widak Mikołaj 0 0 0 0
19 Chroboczek Filip 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Michnik Tymoteusz 0 0 0 0
13 Kubiak Mikołaj 0 0 0 0