STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM):

    Adam Rajski

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM):

    Łukasz Zachariasz

  • Wynik:

    11:5 (3:1, 4:1, 4:3)

  • Data:

    31.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:40

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Michał Żak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:30 EQ

Kosmęda Michał

1:1 08:25 +1

Nowak Cyprian Bajer Kamil, Zapała Julian

2:1 12:06 EQ

Lubczyk Mikołaj Kuleta Kamil

3:1 16:04 EQ

Bulas Konrad Pluta Adrian

3:2 21:57 EQ

Nakoneczny Michał

4:2 24:55 EQ

Cichy Paweł

5:2 25:05 PS

Cichy Paweł

- 28:04 PS

Cichy Paweł

6:2 33:50 EQ

Kosmęda Michał Strzelec Karol

7:2 36:05 EQ

Kuleta Kamil Kosmęda Michał

8:2 41:36 EQ

Kosmęda Michał

9:2 45:50 EQ

Skoczylas Jakub Łukaszewski Igor

9:3 47:02 PS

Nakoneczny Michał

10:3 49:00 EQ

Pol Mateusz Bensz Dawid

10:4 51:27 EQ

Nakoneczny Michał

10:5 51:48 EQ

Pospiech Jakub

11:5 52:05 EQ

Kuleta Kamil Kosmęda Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:24 Strojny Adrian MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:04 Stelmach Rafał UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
31:47 Lubański Przemysław UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
35:05 Zapała Julian UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
39:35 Pol Mateusz MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
44:36 Strojny Adrian MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
47:02 Kowalczyk Krystian MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
52:32 Strojny Adrian MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
53:14 Nowak Cyprian UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
53:48 Słomnicki Daniel UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Trzymanie

Składy

MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kowalik Bartosz 40:00 2 0 2 0
2 Kirstein Igor 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Łukaszewski Igor 0 1 1 0
36 Bensz Dawid 0 1 1 0
10 Pol Mateusz 1 0 1 2
55 Cichy Paweł 2 0 2 0
35 Skoczylas Jakub 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kowalczyk Krystian 0 0 0 0
8 Strzelec Karol 0 1 1 0
40 Golik Anna 0 0 0 0
51 Kosmęda Michał 3 2 5 0
87 Lubczyk Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Gądzik Igor 0 0 0 0
13 Strojny Adrian 0 0 0 6
77 Kuleta Kamil 2 1 3 0
21 Bulas Konrad 1 0 1 0
14 Pluta Adrian 0 1 1 0

UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Koziarski Filip 28:50 5 0 5 0
3 Skowron Wiktor 31:10 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Pospiech Jakub 1 0 1 0
19 Lubański Przemysław 0 0 0 2
6 Nakoneczny Michał 3 0 3 0
15 Nowak Kuba 0 0 0 0
4 Klich Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Rech Wojciech 0 0 0 0
64 Zapała Julian 0 1 1 0
12 Chabrzyk Maksymilian 0 0 0 0
8 Nowak Cyprian 1 0 1 2
14 Pytel Łukasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Twardy Borys 0 0 0 0
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0
11 Bajer Kamil 0 1 1 0
87 Otak Alan 0 0 0 0
9 Słomnicki Daniel 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Hołda Szymon 0 0 0 0
18 Witkowski Jakub 0 0 0 0
5 Ungrowski Maciej 0 0 0 0
10 Klich Krzysztof 0 0 0 0
21 Klich Kamil 0 0 0 0