STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM):

    Marek Chrabański

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U12 (ŻM):

    Yuri Simanenka

  • Wynik:

    19:6 (5:1, 6:3, 8:2)

  • Data:

    31.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:35

  • Sędzia główny:

    Magdalena Jabłońsk, Marcin Miszek

  • Sędzia liniowy:

    ---, ---

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:04 EQ

Galant Antoni Litwińczuk Kacper

2:0 05:49 EQ

Wałęga Mateusz Sikora II Łukasz, Galant Antoni

3:0 11:12 EQ

Chrobociński Filip

3:1 11:55 EQ

Centkowski Krzysztof

4:1 16:20 -1

Czyż Jakub

5:1 19:45 -1

Sikora II Łukasz Wałęga Mateusz

6:1 20:18 EQ

Chrobociński Filip

6:2 23:59 EQ

Centkowski Krzysztof

6:3 25:19 EQ

Centkowski Krzysztof

7:3 26:36 EQ

Landziński Wiktor Czyż Jakub

8:3 27:18 EQ

Galant Antoni Sikora II Łukasz

9:3 27:41 EQ

Czyż Jakub Landziński Wiktor

9:4 30:29 +1

Laskowski Filip Morzyk Mateusz

10:4 32:11 EQ

Chrobociński Filip Landziński Wiktor, Czyż Jakub

11:4 35:28 EQ

Sikora II Łukasz Wałęga Mateusz, Galant Antoni

12:4 41:32 EQ

Galant Antoni Wałęga Mateusz

13:4 43:08 EQ

Czyż Jakub Chrobociński Filip

14:4 43:53 EQ

Czyż Jakub Chrobociński Filip

15:4 45:25 EQ

Sikora II Łukasz Galant Antoni

16:4 47:05 EQ

Czyż Jakub Chrobociński Filip, Midzierski Mateusz

17:4 47:52 EQ

Majchrzak Jermi

18:4 51:46 EQ

Chrobociński Filip Midzierski Mateusz

18:5 53:43 EQ

Centkowski Krzysztof

18:6 57:47 EQ

Centkowski Krzysztof

19:6 59:18 EQ

Chrobociński Filip Midzierski Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:01 - JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
18:05 Dąbrowa Jakub JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
30:16 Dąbrowa Jakub JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 29:50 3 0 3 0
21 Zacharjasz Franciszek 30:10 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Chrobociński Filip 5 3 8 0
30 Litwińczuk Kacper 0 1 1 0
17 Górny Paweł 0 0 0 0
12 Czyż Jakub 5 2 7 0
55 Jasnos Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
96 Wałęga Mateusz 1 3 4 0
24 Galant Antoni 3 3 6 0
35 Sikora II Łukasz 3 2 5 0
45 Krawiec Tymoteusz 0 0 0 0
66 Dąbrowa Jakub 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Landziński Wiktor 1 2 3 0
14 Kijas Michał 0 0 0 0
4 Majchrzak Jermi 1 0 1 0
3 Muzyka Przemysław 0 0 0 0
99 Gołofit Natan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Midzierski Mateusz 0 3 3 0
44 Nietrzebka Maksym. 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Tarnagrodskiy Oleksandr 40:00 13 0 13 0
1 Dudek Mateusz 20:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
12 Morzyk Mateusz 0 1 1 0
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
88 Jankowski Maciej 0 0 0 0
22 Zawadzki Wojciech 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Centkowski Krzysztof 5 0 5 0
25 Szczurek Wojciech 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
20 Laskowski Filip 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
17 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
14 Leński Borys 0 0 0 0
26 Marek Gabriel 0 0 0 0
11 Pawłowski Aleksander 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Luzar Kamil 0 0 0 0