STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM):

    Robert Piecha

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    Sebastian Kłaczyński

  • Wynik:

    23:1 (5:0, 14:0, 4:1)

  • Data:

    31.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:20

  • Sędzia główny:

    Zachariasz Kadela, Jakub Śreniawski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    60

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 12:43 EQ

Malinowski Igor Płatacz Piotr

2:0 18:06 +1

Kot Radosław Wanat Aleksander

3:0 18:18 EQ

Płatacz Piotr

4:0 18:44 EQ

Płatacz Piotr

5:0 19:12 EQ

Połącarz Jan

6:0 20:26 EQ

Kot Radosław Wanat Aleksander, Połącarz Jan

7:0 21:11 EQ

Kot Radosław

8:0 21:48 EQ

Wiśniowski Mateusz

9:0 22:46 EQ

Maciejczyk Marceli Nagy Jakub

10:0 24:24 EQ

Kot Radosław

11:0 25:14 -1

Kot Radosław Furman Karol, Wanat Aleksander

12:0 26:40 +1

Malinowski Igor

13:0 27:17 EQ

Połącarz Jan

14:0 27:30 EQ

Kot Radosław

15:0 31:10 EQ

Wanat Aleksander Połącarz Jan

16:0 33:03 EQ

Wanat Aleksander Kot Radosław

17:0 36:30 EQ

Kot Radosław Wanat Aleksander

18:0 36:47 EQ

Wanat Aleksander

19:0 37:29 EQ

Płatacz Piotr

20:0 40:12 EQ

Wanat Aleksander Kot Radosław

21:0 40:27 EQ

Kot Radosław

21:1 47:36 EQ

Nowak Julia Gawandtka Karolina

22:1 57:33 EQ

Kot Radosław Wanat Aleksander

23:1 58:32 EQ

Wiśniowski Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:01 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Atak łokciem
24:05 Płatacz Piotr UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
26:30 Grobara Jakub KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:05 Wanat Aleksander UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:05 Słoka Tobiasz KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
52:26 Płatacz Piotr UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem

Składy

UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Bik Nataniel 20:00 0 0 0 0
66 Rydzoń Kacper 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
7 Furman Karol 0 1 1 0
20 Wanat Aleksander 4 5 9 2
92 Połącarz Jan 2 2 4 0
37 Kot Radosław 9 2 11 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
17 Wiśniowski Mateusz 2 0 2 0
53 Płatacz Piotr 3 1 4 4
87 Malinowski Igor 2 0 2 0
16 Szewczyk Dominik 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Gancarek Wiktor 0 0 0 0
65 Maciejczyk Marceli 1 0 1 0
21 Nagy Jakub 0 1 1 0
88 Wiktor Dziędziel 0 0 0 0
26 Zajas Jakub 0 0 0 0

KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kowalczyk Maksym. 40:00 9 0 9 0
52 Słoka Tobiasz 20:00 14 0 14 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 0
82 Borlik Damian 0 0 0 0
40 Grobara Jakub 0 0 0 2
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
36 Składny Katarzyna 0 0 0 0
87 Boczej Marek 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
13 Gawandtka Karolina 0 1 1 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
55 Tomsia Julia 0 0 0 0
37 Nowak Julia 1 0 1 0