STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    Marcin Słama

  • Goście:

    GKS FS Katowice U12 (ŻM)

  • Trener GKS FS Katowice U12 (ŻM):

    Marcin Penczek

  • Wynik:

    2:8 (1:5, 0:1, 1:2)

  • Data:

    31.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Damian Czudowski, Wiktoria Dziwok

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:30 EQ

Adler Oliwier

0:2 07:50 EQ

Paprotny Dominik Hornik Adam

0:3 11:04 EQ

Hornik Adam

1:3 13:09 EQ

Nogowczyk Eneasz Adamek Kacper

1:4 15:46 EQ

Galusek Ignacy Hornik Adam

1:5 16:30 EQ

Hornik Adam

1:6 30:39 EQ

Orzechowski Krystian

1:7 45:43 EQ

Hornik Adam

2:7 48:39 EQ

Chodubski Paweł

2:8 59:15 EQ

Hennek Cezary

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
35:59 Orzechowski Krystian GKS FS Katowice U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:43 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem

Składy

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 30:39 6 0 6 0
1 Matuła Karol 29:21 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 2
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
5 Matuszny Krzysztof 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wardyński Tymoteusz 0 0 0 0
24 Ciamała Kacper 0 0 0 0
34 Widak Mikołaj 0 0 0 0
19 Chroboczek Filip 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Michnik Tymoteusz 0 0 0 0
15 Zieliński Dariusz 0 0 0 0
16 Klukowski Piotr 0 0 0 0

GKS FS Katowice U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Henc Adam 28:39 2 0 2 0
31 Standzina Alex 31:21 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Krystek Jan 0 0 0 0
2 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 0 0 0 0
4 Hornik Adam 3 2 5 0
19 Galusek Ignacy 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 0 0 0 0
22 Orzechowski Krystian 1 0 1 2
8 Skrodziuk Kamil 0 0 0 0
7 Stępień Karol 0 0 0 0
27 Hennek Cezary 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
9 Krzaczkowski Jakub 0 0 0 0
23 Pawiński Dominik 0 0 0 0
13 Paprotny Dominik 1 0 1 0
18 Adler Oliwier 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0