STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy U12 (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy U12 (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    Sebastian Kłaczyński

  • Wynik:

    11:3 (4:1, 3:0, 4:2)

  • Data:

    24.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:35

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, Łukasz Barutowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:35 EQ

Hoffmann Bartosz Matera Jan

2:0 08:35 +1

Kantor Igor Kościelniak Franciszek

2:1 09:42 EQ

Borlik Damian Kędzia Michał

3:1 12:28 -1

Kościelniak Franciszek Łakwa Filip

4:1 18:39 +1

Bagienko Adrian Kawa Jan

5:1 25:26 +1

Bagienko Adrian

6:1 33:48 EQ

Hoffmann Bartosz

7:1 39:26 EQ

Matera Jan Tańczyk Wiktor

8:1 41:02 EQ

Starowicz Arkadiusz

8:2 41:32 EQ

Tyński Amadeusz

9:2 42:01 EQ

Łakwa Filip Kościelniak Franciszek

10:2 42:58 -1

Bednarek Oliwier

10:3 44:54 EQ

Grobara Jakub

11:3 46:08 EQ

Tańczyk Wiktor Matera Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:26 Martinson Andrzej MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
08:04 Nowak Julia KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:20 Tańczyk Wiktor MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
11:20 Tańczyk Wiktor MOSM Tychy U12 (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
17:14 Składny Katarzyna KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
20:19 Bednarek Oliwier MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:10 Składny Katarzyna KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:37 - MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:22 Tańczyk Wiktor MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Atak kolanem
42:39 Martinson Andrzej MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:03 Jana Julia KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:10 Sokół Mateusz MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Atak łokciem

Składy

MOSM Tychy U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Juszczyk Mikołaj 28:30 1 0 1 0
27 Sornek Kamil 31:30 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Plewnia Emil 0 0 0 0
87 Hoffmann Bartosz 2 0 2 0
61 Tańczyk Wiktor 1 1 2 14
45 Sokół Mateusz 0 0 0 2
19 Bagienko Adrian 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bewersdorf Marcel 0 0 0 0
20 Kościelniak Franciszek 1 2 3 0
50 Majchrzak Mariusz 0 0 0 0
95 Kantor Igor 1 0 1 0
77 Kawa Jan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Janik Daniel 0 0 0 0
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
8 Martinson Andrzej 0 0 0 4
66 Kędra Gabriel 0 0 0 0
14 Łakwa Filip 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Matera Jan 1 2 3 0
69 Wołodźko Filip 0 0 0 0
81 Bednarek Oliwier 1 0 1 2
29 Harańczyk Adam 0 0 0 0
16 Starowicz Arkadiusz 1 0 1 0

KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kowalczyk Maksym. 40:00 7 0 7 0
52 Słoka Tobiasz 20:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0
82 Borlik Damian 1 0 1 0
40 Grobara Jakub 1 0 1 0
20 Błach Magdalena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 0 1 1 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
56 Jana Julia 0 0 0 2
58 Zachtej Mateusz 0 0 0 0
55 Tomsia Julia 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 2
36 Składny Katarzyna 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0