STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U12 (ŻM):

    Yury Simanenka

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    4:22 (1:5, 1:10, 2:7)

  • Data:

    12.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:35

  • Sędzia główny:

    Maciej Waluszek, Dawid Pabisiak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:46 EQ

Wiśniowski Mateusz

1:1 08:37 EQ

Centkowski Krzysztof

1:2 12:54 EQ

Kusak Piotr Płatacz Piotr

1:3 13:13 EQ

Wanat Aleksander Połącarz Jan

1:4 14:32 +1

Noworyta Antoni

1:5 18:33 EQ

Kusak Piotr

1:6 20:50 EQ

Połącarz Jan Wanat Aleksander

2:6 23:42 EQ

Centkowski Krzysztof

2:7 24:16 EQ

Wanat Aleksander Furman Karol

2:8 28:19 EQ

Wanat Aleksander Kot Radosław

2:9 28:45 EQ

Wanat Aleksander Połącarz Jan

2:10 30:04 EQ

Kusak Piotr

2:11 30:14 EQ

Kot Radosław Połącarz Jan

2:12 30:41 EQ

Szewczyk Dominik

2:13 32:32 EQ

Połącarz Jan Kot Radosław

2:14 33:33 EQ

Wiśniowski Mateusz Kusak Piotr

2:15 37:39 EQ

Płatacz Piotr Wiśniowski Mateusz

2:16 40:52 EQ

Połącarz Jan Kot Radosław

2:17 44:11 EQ

Kot Radosław Połącarz Jan

2:18 47:29 EQ

Płatacz Piotr Wiśniowski Mateusz, Kusak Piotr

2:19 49:55 EQ

Kusak Piotr

2:20 50:59 EQ

Kot Radosław Połącarz Jan

3:20 54:34 EQ

Centkowski Krzysztof

3:21 57:09 EQ

Kusak Piotr

3:22 57:51 EQ

Wiśniowski Mateusz

4:22 59:22 EQ

Centkowski Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:47 Noworyta Antoni UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
14:01 Morzyk Mateusz MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:23 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
51:13 Nagy Jakub UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:21 Kot Radosław UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 40:00 12 0 12 0
30 Dudek Mateusz 20:00 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 2
20 Laskowski Filip 0 0 0 0
22 Szczurek Wojciech 0 0 0 0
19 Zawadzki Wojciech 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
16 Luzar Kamil 0 0 0 0
76 Centkowski Krzysztof 4 0 4 2
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
20 Marek Gabriel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
25 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
88 Jankowski Maciej 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0
14 Leński Borys 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Bik Nataniel 29:56 2 0 2 0
66 Rydzoń Kacper 30:04 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 1 0 1 2
7 Furman Karol 0 1 1 0
20 Wanat Aleksander 4 1 5 0
92 Połącarz Jan 3 5 8 0
37 Kot Radosław 3 3 6 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Płatacz Paweł 0 0 0 0
99 Kusak Piotr 5 2 7 0
17 Wiśniowski Mateusz 3 2 5 0
53 Płatacz Piotr 2 1 3 0
87 Malinowski Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szewczyk Dominik 1 0 1 0
35 Gancarek Wiktor 0 0 0 0
21 Nagy Jakub 0 0 0 2
88 Wiktor Dziędziel 0 0 0 0
26 Zajas Jakub 0 0 0 0