STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM):

    Adam Rajski

  • Goście:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    Marcin Słama

  • Wynik:

    22:0 (10:0, 8:0, 4:0)

  • Data:

    24.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Gwiozda, Sajmon Grelich

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:36 +1

Cichy Paweł Łukaszewski Igor

2:0 02:45 EQ

Wojciechowski Bartosz

3:0 07:48 +1

Kuleta Kamil

4:0 09:01 EQ

Zakrzewska Małgorzata Wojciechowski Bartosz, Bulas Konrad

5:0 10:05 EQ

Lubczyk Mikołaj Cichy Paweł

6:0 10:45 EQ

Strzelec Karol

7:0 11:08 EQ

Zakrzewska Małgorzata Kosmęda Michał, Gądzik Igor

8:0 11:45 EQ

Pol Mateusz

9:0 15:35 EQ

Wojciechowski Bartosz Cichy Paweł

10:0 19:02 EQ

Kosmęda Michał

11:0 23:19 EQ

Pol Mateusz Kosmęda Michał

12:0 24:35 EQ

Strojny Adrian Skoczylas Jakub

13:0 27:26 +1

Kosmęda Michał

14:0 28:20 +1

Pol Mateusz Bulas Konrad

15:0 30:14 -1

Bulas Konrad Kuleta Kamil

16:0 34:51 EQ

Pluta Adrian Bulas Konrad, Golik Anna

17:0 38:00 EQ

Skoczylas Jakub Bulas Konrad

18:0 39:00 EQ

Łukaszewski Igor

19:0 50:17 EQ

Strzelec Karol Pol Mateusz

20:0 52:25 EQ

Strzelec Karol Wojciechowski Bartosz

21:0 55:18 EQ

Kosmęda Michał Bulas Konrad

22:0 58:39 EQ

Łukaszewski Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:00 Adamek Kacper KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
06:13 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:48 Hławiczka Hubert KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:17 Nogowczyk Tymoteusz KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:01 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
29:33 Strojny Adrian MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kowalik Bartosz 32:58 0 0 0 0
2 Kirstein Igor 27:02 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Strzelec Karol 3 0 3 0
76 Łukaszewski Igor 2 1 3 0
40 Golik Anna 0 1 1 0
21 Bulas Konrad 1 5 6 0
14 Pluta Adrian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Gądzik Igor 0 1 1 0
17 Kowalczyk Krystian 0 0 0 0
87 Lubczyk Mikołaj 1 0 1 0
51 Kosmęda Michał 3 2 5 0
77 Kuleta Kamil 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Strojny Adrian 1 0 1 2
36 Bensz Dawid 0 0 0 0
10 Pol Mateusz 3 1 4 0
55 Cichy Paweł 1 2 3 0
35 Skoczylas Jakub 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Wojciechowski Bartosz 2 2 4 0
6 Zakrzewska Małgorzata 2 0 2 0

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 29:33 14 0 14 0
1 Matuła Karol 30:27 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 2
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 2
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 4
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
5 Matuszny Krzysztof 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wardyński Tymoteusz 0 0 0 0
24 Ciamała Kacper 0 0 0 0
34 Widak Mikołaj 0 0 0 0
19 Chroboczek Filip 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Michnik Tymoteusz 0 0 0 0
25 Popiel Gabriel 0 0 0 0