STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U12 (ŻM):

    SIMANENKA YURY

  • Goście:

    MOSM Tychy U12 (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy U12 (ŻM):

    CICHOŃ TOMASZ

  • Wynik:

    4:11 (0:5, 3:4, 1:2)

  • Data:

    17.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    WALUSZEK MACIEJ, DYBAŚ ŁUKASZ

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:58 EQ

Bagienko Adrian Kościelniak Franciszek

0:2 07:43 EQ

Hoffmann Bartosz

0:3 08:17 EQ

Plewnia Emil

0:4 11:51 EQ

Kościelniak Franciszek

0:5 15:31 EQ

Kościelniak Franciszek Matera Jan

0:6 22:40 EQ

Tańczyk Wiktor Matera Jan

1:6 24:14 EQ

Centkowski Krzysztof

2:6 31:25 +1

Centkowski Krzysztof

3:6 34:30 EQ

Centkowski Krzysztof

3:7 36:12 EQ

Matera Jan

3:8 37:46 EQ

Bagienko Adrian Hoffmann Bartosz

3:9 38:03 EQ

Bagienko Adrian Janik Daniel

3:10 49:48 EQ

Kościelniak Franciszek Sokół Mateusz

3:11 55:01 EQ

Tańczyk Wiktor Bagienko Adrian

4:11 56:18 EQ

Centkowski Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
30:04 - MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 40:00 8 0 8 0
30 Tarnagrodskiy Oleksandr 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
88 Jankowski Maciej 0 0 0 0
19 Zawadzki Wojciech 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Centkowski Krzysztof 4 0 4 0
16 Luzar Kamil 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
22 Szczurek Wojciech 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
25 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
26 Olczak Dawid 0 0 0 0
17 Marek Gabriel 0 0 0 0
20 Laskowski Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Leński Borys 0 0 0 0

MOSM Tychy U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Juszczyk Mikołaj 40:00 1 0 1 0
27 Sornek Kamil 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Plewnia Emil 1 0 1 0
87 Hoffmann Bartosz 1 1 2 0
61 Tańczyk Wiktor 2 0 2 0
45 Sokół Mateusz 0 1 1 0
19 Bagienko Adrian 3 1 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Bochyński Piotr 0 0 0 0
20 Kościelniak Franciszek 3 1 4 0
50 Majchrzak Mariusz 0 0 0 0
95 Kantor Igor 0 0 0 0
77 Kawa Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Janik Daniel 0 1 1 0
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
8 Martinson Andrzej 0 0 0 0
66 Kędra Gabriel 0 0 0 0
14 Łakwa Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Matera Jan 1 2 3 0
69 Wołodźko Filip 0 0 0 0
81 Bednarek Oliwier 0 0 0 0