STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    Marcin Słama

  • Goście:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM):

    Janusz Adamiec

  • Wynik:

    2:9 (1:3, 0:2, 1:4)

  • Data:

    17.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:30

  • Sędzia główny:

    Michał Żak, Łukasz Barutowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:35 EQ

Szafarczyk Zuzanna Wesołek Dominika

0:2 04:12 -1

Figiel Magdalena

1:2 11:12 EQ

Chodubski Paweł Hławiczka Hubert

1:3 14:49 EQ

Hachuła Lena

1:4 28:26 EQ

Jankowska Jadwiga Krzywoń Maria

1:5 35:17 EQ

Figiel Magdalena

1:6 40:43 EQ

Wencel Nikola Szafarczyk Zuzanna

2:6 41:32 EQ

Nogowczyk Eneasz Giza Paweł

2:7 43:57 EQ

Krzywoń Maria Jankowska Jadwiga

2:8 49:22 EQ

Szafarczyk Zuzanna Bulas Laura

2:9 59:53 +1

Krzywoń Maria Jankowska Jadwiga

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:12 - KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
04:36 Nowak Wojciech KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:27 Palion Antonina KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:51 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:07 Wesołek Dominika KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
34:11 Adamek Kacper KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:51 Nogowczyk Tymoteusz KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
52:53 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Trzymanie
59:30 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 29:09 4 0 4 0
1 Matuła Karol 30:51 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 2
7 Hławiczka Hubert 0 1 1 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 4
27 Nowak Wojciech 0 0 0 2
5 Matuszny Krzysztof 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 1 1 0
11 Nogowczyk Eneasz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Ciamała Kacper 0 0 0 0
34 Widak Mikołaj 0 0 0 0
19 Chroboczek Filip 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Michnik Tymoteusz 0 0 0 0
13 Kubiak Mikołaj 0 0 0 0
15 Zieliński Dariusz 0 0 0 0
25 Popiel Gabriel 0 0 0 0

KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Kobiela Alicja 40:00 2 0 2 0
36 Szpakiewicz Karolina 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 1 1 0
4 Wencel Nikola 1 0 1 0
21 Wesołek Dominika 0 1 1 2
15 Szafarczyk Zuzanna 2 1 3 0
19 Figiel Magdalena 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 1 2 3 0
14 Hachuła Lena 1 0 1 0
9 Krzywoń Maria 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
96 Mazur Małgorzata 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 2
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
66 Kabelis–Szostak. Lena 0 0 0 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0