STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM):

    Marek Chrabański

  • Goście:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    Marcin Słama

  • Wynik:

    22:0 (5:0, 8:0, 9:0)

  • Data:

    10.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Klaudia Chrapek, Łukasz Dybaś

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    65

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:56 EQ

Breske Wiktor Landziński Wiktor, Górski Pascal

2:0 07:09 EQ

Landziński Wiktor Breske Wiktor

3:0 08:48 EQ

Majchrzak Jermi Rybacki Kacper

4:0 10:40 EQ

Landziński Wiktor Galant Antoni, Górski Pascal

5:0 19:43 EQ

Sikora II Łukasz Galant Antoni

6:0 20:21 EQ

Sikora II Łukasz Jasnos Kacper

7:0 20:36 EQ

Krawiec Tymoteusz

8:0 23:31 EQ

Sikora II Łukasz Krawiec Tymoteusz

9:0 25:59 EQ

Sikora II Łukasz Górski Pascal

10:0 27:15 EQ

Breske Wiktor Rybacki Kacper

11:0 28:16 EQ

Landziński Wiktor

12:0 30:01 EQ

Sikora II Łukasz Galant Antoni

13:0 37:33 EQ

Galant Antoni Sikora II Łukasz

14:0 41:37 EQ

Landziński Wiktor Rybacki Kacper

15:0 43:57 EQ

Jasnos Kacper Galant Antoni

16:0 46:04 EQ

Breske Wiktor Landziński Wiktor

17:0 48:11 EQ

Nietrzebka Maksym. Muzyka Przemysław

18:0 51:06 EQ

Breske Wiktor Górski Pascal, Landziński Wiktor

19:0 51:25 EQ

Majchrzak Jermi

20:0 55:02 EQ

Sikora II Łukasz Galant Antoni

21:0 56:32 EQ

Landziński Wiktor

22:0 57:23 EQ

Kijas Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:54 Popiel Gabriel KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:54 Dąbrowa Jakub JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 29:07 0 0 0 0
21 Zacharjasz Franciszek 30:53 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Górny Paweł 0 0 0 0
30 Litwińczuk Kacper 0 0 0 0
85 Górski Pascal 0 4 4 0
14 Kijas Michał 1 0 1 0
55 Jasnos Kacper 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Galant Antoni 1 5 6 0
35 Sikora II Łukasz 6 1 7 0
45 Krawiec Tymoteusz 1 1 2 0
66 Dąbrowa Jakub 0 0 0 2
29 Landziński Wiktor 5 3 8 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Nietrzebka Maksym. 1 0 1 0
81 Breske Wiktor 4 1 5 0
4 Majchrzak Jermi 2 0 2 0
3 Muzyka Przemysław 0 1 1 0
33 Krzyształa Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Rybacki Kacper 0 3 3 0

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 40:00 14 0 14 0
1 Matuła Karol 20:00 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
5 Matuszny Krzysztof 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wardyński Tymoteusz 0 0 0 0
34 Widak Mikołaj 0 0 0 0
19 Chroboczek Filip 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0
3 Michnik Tymoteusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Kubiak Mikołaj 0 0 0 0
25 Popiel Gabriel 0 0 0 2