STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM):

    Janusz Adamiec

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U12 (ŻM):

    Yury Simanenka

  • Wynik:

    4:5 (1:3, 1:1, 2:1)

  • Data:

    03.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:35

  • Sędzia główny:

    Patryk Roemisch, Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 08:45 EQ

Centkowski Krzysztof Leński Borys

0:2 10:47 EQ

Centkowski Krzysztof

1:2 12:30 EQ

Figiel Magdalena Wencel Nikola

1:3 15:29 EQ

Centkowski Krzysztof

1:4 22:16 EQ

Centkowski Krzysztof

2:4 39:22 EQ

Kabelis–Szostak. Lena Figiel Magdalena

2:5 45:33 EQ

Centkowski Krzysztof

3:5 58:03 EQ

Nawrat Julia Hachuła Lena

4:5 58:16 EQ

Jankowska Jadwiga

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj

Składy

KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
87 Wójcik Natalia 20:00 3 0 3 0
11 Kobiela Alicja 39:43 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 0 1 1 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
14 Hachuła Lena 0 1 1 0
19 Figiel Magdalena 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 1 0 1 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Mazur Małgorzata 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 1 0 1 0
66 Kabelis–Szostak. Lena 1 0 1 0
96 Tańczyk Wiktoria 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 40:00 3 0 3 0
88 Tarnagrodskiy Mark 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
20 Laskowski Filip 0 0 0 0
22 Szczurek Wojciech 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Centkowski Krzysztof 5 0 5 0
16 Luzar Kamil 0 0 0 0
18 Gorlich Dominik 0 0 0 0
17 Pawłowski Aleksander 0 0 0 0
14 Leński Borys 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0
77 Jankowski Maciej 0 0 0 0
26 Olczak Dawid 0 0 0 0