STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    MARCIN SŁAMA

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    SEBASTIAN KŁACZYŃSKI

  • Wynik:

    2:5 (1:1, 0:1, 1:3)

  • Data:

    27.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    10:30

  • Sędzia główny:

    DAWID PABISIAK, KAMIL CIEŚLA

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:58 EQ

Borlik Damian

1:1 15:50 EQ

Hławiczka Hubert Chodubski Paweł

1:2 27:13 EQ

Gawandtka Karolina Jana Julia

1:3 53:14 EQ

Składny Katarzyna Grobara Jakub

2:3 54:19 EQ

Nogowczyk Eneasz Nowak Wojciech

2:4 55:42 -1

Borlik Damian Gawandtka Karolina

2:5 55:55 -1

Gawandtka Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:56 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spóźniony atak ciałem
22:36 Nowak Wojciech KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:39 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 34:07 2 0 2 0
1 Matuła Karol 25:53 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 1 0 1 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0
27 Nowak Wojciech 0 1 1 2
5 Matuszny Krzysztof 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wardyński Tymoteusz 0 0 0 0
24 Ciamała Kacper 0 0 0 0
34 Widak Mikołaj 0 0 0 0
19 Chroboczek Filip 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Zieliński Dariusz 0 0 0 0
25 Popiel Gabriel 0 0 0 0

KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kowalczyk Maksym. 40:00 1 0 1 0
52 Słoka Tobiasz 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 1 1 0
82 Borlik Damian 2 0 2 0
40 Grobara Jakub 0 1 1 0
38 Kamińska Maja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
36 Składny Katarzyna 1 0 1 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
55 Tomsia Julia 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
13 Gawandtka Karolina 2 1 3 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0