STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U12 (ŻM):

    Simanenka Yury

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    Sebastian Kłaczynski

  • Wynik:

    9:3 (4:1, 2:2, 3:0)

  • Data:

    26.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:20

  • Sędzia główny:

    Maciej Waluzek, Damian Czudowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:00 EQ

Centkowski Krzysztof

2:0 06:23 EQ

Laskowski Filip

3:0 07:01 EQ

Centkowski Krzysztof

3:1 16:53 EQ

Borowicki Sebastian Gawandtka Karolina

4:1 17:33 EQ

Szyłak Artur

5:1 23:57 EQ

Centkowski Krzysztof

5:2 27:39 EQ

Grobara Jakub

6:2 37:22 EQ

Centkowski Krzysztof

6:3 38:22 EQ

Juszczak Dorota Gawandtka Karolina

7:3 40:42 EQ

Centkowski Krzysztof

8:3 43:03 EQ

Wróbel II Kamil

9:3 58:04 -1

Morzyk Mateusz Centkowski Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
36:24 Szczurek Wojciech MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
36:24 Grobara Jakub KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Atak kolanem
57:21 Olczak Dawid MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 36:14 1 0 1 0
88 Tarnagrodskiy Mark 23:46 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyłak Artur 1 0 1 0
12 Morzyk Mateusz 1 0 1 0
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
20 Laskowski Filip 1 0 1 0
87 Szczurek Wojciech 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Centkowski Krzysztof 5 1 6 0
16 Luzar Kamil 0 0 0 0
19 Zawadzki Wojciech 0 0 0 0
17 Pawłowski Aleksander 0 0 0 0
14 Leński Borys 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 1 0 1 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0
18 Gorlich Dominik 0 0 0 0
26 Olczak Dawid 0 0 0 2

KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kowalczyk Maksym. 40:00 5 0 5 0
52 Słoka Tobiasz 20:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0
82 Borlik Damian 0 0 0 0
40 Grobara Jakub 1 0 1 2
38 Kamińska Maja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
1 Gawandtka Karolina 0 2 2 0
42 Borowicki Sebastian 1 0 1 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Jana Julia 0 0 0 0
0 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
0 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0
55 Tomsia Julia 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Zachtej Mateusz 0 0 0 0
36 Składny Katarzyna 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
26 Juszczak Dorota 1 0 1 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0