STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

2:3 d.

(1:0, 0:2, 1:0, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    Lotos PKH Gdańsk

  • Trener Lotos PKH Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    2:3 d. (1:0, 0:2, 1:0, 0:1d)

  • Data:

    06.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:45

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński, Tomasz Radzik

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Maciej Waluszek

  • Widzów:

    400

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 19:51 EQ

Kapica Damian Jezek Ales, Bryniczka Kasper

1:1 26:30 EQ

Mocarski Krystian Stasiewicz Jakub, Smal Igor

1:2 30:00 -1

Marzec Szymon

2:2 59:59 EQ

Kapica Damian Bepierszcz Mateusz

2:3 60:18 EQ

Polodna Petr Havlik Vladislav

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
28:22 Lehmann Oskar Lotos PKH Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:17 Mocarski Krystian Lotos PKH Gdańsk 2 Wysoki kij
40:00 Kapica Damian Comarch Cracovia 10 Kara za niesportowe zachowanie
48:52 Naróg Michał Lotos PKH Gdańsk 2 Zahaczenie
60:18 Steber Jan Lotos PKH Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
75 Kopriva Miroslav 59:03 28 25 3 89
53 Kowalówka Robert 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 0
24 Bepierszcz Mateusz 0 1 1 0
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 0
84 Drzewiecki Filip 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Dąbkowski Bartosz 0 0 0 0
90 Jezek Ales 0 1 1 0
95 Kapica Damian 2 0 2 10
13 Bryniczka Kasper 0 1 1 0
16 Mikula Ondrej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0
20 Domogała Adam 0 0 0 0
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Musioł Dawid 0 0 0 0
3 Gosztyła Patryk 0 0 0 0
7 Augustyniak Igor 0 0 0 0
11 Dziurdzia Antoni 0 0 0 0

Lotos PKH Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Fucik Tomas 60:18 30 28 2 93
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
22 Havlik Vladislav 0 1 1 0
24 Steber Jan 0 0 0 10
11 Polodna Petr 1 0 1 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konst. 0 0 0 0
70 Krasovskii Ian 0 0 0 0
66 Yelakov Vladislav 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
77 Golovin Aleksandr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0
81 Popov Pavel 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Naróg Michał 0 0 0 2
44 Szurowski Damian 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 1 1 0
21 Mocarski Krystian 1 0 1 2
12 Smal Igor 0 1 1 0