STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

4:0

(1:0, 1:0, 2:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupancic

  • Wynik:

    4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

  • Data:

    06.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa, Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

    Andrzej Nenko, Kamil Korwin

  • Widzów:

    1600

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:48 +1

Cichy Michael Mroczkowski Christian

2:0 29:01 EQ

Akimoto Denis Mroczkowski Christian

3:0 41:52 +1

Rzeszutko Jarosław Bagiński Adam, Novajovsky Peter

4:0 58:47 EN

Witecki Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:20 Jeziorski Bartłomiej GKS Tychy 2 Atak kolanem
02:51 Trandin Alexei Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
19:46 Bizacki Olaf GKS Tychy 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:59 Wanacki Jakub Re-Plast Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
35:31 Kogut Patryk GKS Tychy 2 Atak kijem trzymanym oburącz
41:01 Luza Patrik Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:02 Krzemień Łukasz Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kolanem
47:17 Kowalówka Sebastian Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:00 22 22 0 100
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Ciura Bartosz 0 0 0 0
88 Novajovsky Peter 0 1 1 0
21 Yafimenka Aliaksei 0 0 0 0
78 Cichy Michael 1 0 1 0
15 Klimenko Gleb 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
12 Bizacki Olaf 0 0 0 2
68 Kogut Patryk 0 0 0 2
24 Galant Radosław 0 0 0 0
66 Witecki Jakub 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
59 Akimoto Denis 1 0 1 0
9 Mroczkowski Christian 0 2 2 0
69 Bryk Mateusz 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kolarz Michael 0 0 0 0
29 Yeronau Aliaksandr 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 0 1 1 0
13 Rzeszutko Jarosław 1 0 1 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clake 58:12 34 31 3 91
31 Płonka Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 2
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 0
88 Themar Andrej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 2
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 2
87 Trandin Alexei 0 0 0 2
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
33 Saur Jakub 0 0 0 0
16 Protasenja Anatolij 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0