Informacje
  • Gospodarze:

    BKS Bydgoszcz (ŻM)

  • Trener BKS Bydgoszcz (ŻM):

    Andrzej Mateja

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    5:0 (2:0, 1:0, 2:0)

  • Data:

    16.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    11:52

  • Sędzia główny:

    Igor Dzięciołowski, Tycjan Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    37

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:48 EQ

Szyszka Igor Czywczyński Mikołaj

2:0 19:03 EQ

Szyszka Igor Lewandowski Marcel

3:0 21:05 EQ

Nitka Sara Smalcerz Robert

4:0 49:49 EQ

Lewandowski Marcel Lewandowski Kosma

5:0 59:07 +1

Szyszka Igor Lewandowski Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
32:54 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz (ŻM) 2 Trzymanie
39:36 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
50:51 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz (ŻM) 2 Zahaczenie
57:55 Żukowski Tymon HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

BKS Bydgoszcz (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Brodziński Piotr 40:00 0 0 0 0
2 Lewandowski Kosma 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jastrzębski Kamil 0 0 0 0
13 Zieliński Kajetan 0 0 0 0
7 Czywczyński Mikołaj 0 1 1 0
9 Lewandowski Marcel 1 2 3 0
5 Szyszka Igor 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Duda Maximilian 0 0 0 6
16 Ostrowski Igor 0 0 0 0
10 Smalcerz Robert 0 1 1 0
12 Zieliński Igor 0 0 0 0
18 Nitka Sara 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kłobukowski Jan 0 0 0 0
15 Kowalski Jakub 0 0 0 0
77 Wilczewski Flavio 0 0 0 0
6 Janicki Oliwier 0 0 0 0
11 Kłos Dominik 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 31:07 3 0 3 0
2 Fabrowski Ch. Jan 28:53 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 0 0 0 0
19 Hennig Dominik 0 0 0 0
11 Powajbo Jan 0 0 0 0
16 Połom Dariusz 0 0 0 0
23 Fabrowski-Ch. Andrzej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Śmigielski Hubert 0 0 0 0
14 Pietrzak Kacper 0 0 0 0
67 Kuźmicz Jerzy 0 0 0 0
5 Tanaś Nikodem 0 0 0 0
44 Milowicz Beniamin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Urban Aleksander 0 0 0 0
9 Kasprzak Borys 0 0 0 0
29 Żuchlewski Krzysztof 0 0 0 0
8 Żukowski Tymon 0 0 0 2
7 Szwajkowski Mateusz 0 0 0 0