STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Goście:

    ŁKH Łódź U16 (MŁ)

  • Trener ŁKH Łódź U16 (MŁ):

    Tomasz Kurowski

  • Wynik:

    4:3 (0:0, 3:2, 1:1)

  • Data:

    15.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:30

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Wierucki, Michał Kłosiński

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 27:02 EQ

Drzewucki Marcel Cybulski II Marcin

1:1 29:48 -1

Walasek Maciej Lisowski Wojciech

1:2 34:16 EQ

Sut Jan Królikowski Łukasz, Paradowski Kacper

2:2 37:16 EQ

Drzewucki Marcel Tuszkowski Maciej

3:2 39:24 EQ

Dawid Maksymilian Bagiński Patryk, Drzewucki Marcel

3:3 50:12 EQ

Węgrzynowski Daniel Paradowski Kacper

4:3 59:42 EQ

Dawid Maksymilian Drzewucki Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:35 Lisowski Wojciech ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
04:44 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:06 Marciniak Patryk ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:49 Cybulski II Marcin GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Opóźnianie gry
23:29 Sadzyński Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
28:41 Marciniak Wojciech ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:55 Marciniak Patryk ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
29:55 Lisowski Wojciech ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
29:55 Sadzyński Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
29:55 Daniluk Oskar GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
30:58 Paradowski Kacper ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Atak łokciem
34:16 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
45:48 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:48 Sut Jan ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
5 Voitsenka Danil 20:00 9 8 1 88
6 Ratajczyk Nadia 40:00 21 19 2 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Afelt Michał 0 0 0 2
7 Drzewucki Marcel 2 2 4 0
25 Tuszkowski Adam 0 0 0 0
17 Dawid Maksymilian 2 0 2 0
24 Bagiński Patryk 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Tuszkowski Maciej 0 1 1 4
16 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
11 Łapińska Julia 0 0 0 0
19 Nowak III Mateusz 0 0 0 0
13 Piwowarski Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Rogoziński Maciej 0 0 0 0
14 Sadzyński Igor 0 0 0 4
9 Cybulski II Marcin 0 1 1 2
21 Daniluk Oskar 0 0 0 2

ŁKH Łódź U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
61 Klysh Danylo 30:15 16 13 3 81
1 Walkowiak Paweł 29:27 13 12 1 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Marciniak Wojciech 0 0 0 2
93 Lisowski Wojciech 0 1 1 4
7 Łuczak Miłosz 0 0 0 0
19 Węgrzynowski Daniel 1 0 1 0
9 Paradowski Kacper 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Sut Jan 1 0 1 2
77 Marciniak Patryk 0 0 0 4
85 Walasek Maciej 1 0 1 0
91 Cieślak Dominik 0 0 0 0
87 Królikowski Łukasz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
84 Osiński Juliusz 0 0 0 0