STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy U12 (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy U12 (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Goście:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    Marcin Słama

  • Wynik:

    24:1 (7:1, 11:0, 6:0)

  • Data:

    10.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    18:55

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, Michał Żak

  • Sędzia liniowy:

    X, X

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:37 EQ

Kucharski Franciszek Chodubski Paweł

1:1 06:12 EQ

Starowicz Arkadiusz

2:1 06:36 EQ

Hoffmann Bartosz

3:1 09:16 EQ

Matera Jan

4:1 14:20 EQ

Frankowski Damian

5:1 15:30 EQ

Hoffmann Bartosz

6:1 18:07 +1

Kawa Jan

7:1 18:28 EQ

Starowicz Arkadiusz Hoffmann Bartosz

8:1 21:37 EQ

Matera Jan Tańczyk Wiktor

9:1 25:08 EQ

Hoffmann Bartosz Tańczyk Wiktor

10:1 25:30 EQ

Bochyński Piotr

11:1 27:29 EQ

Kawa Jan

12:1 28:57 EQ

Hoffmann Bartosz Starowicz Arkadiusz

13:1 29:16 EQ

Frankowski Damian Bochyński Piotr

14:1 32:44 EQ

Hoffmann Bartosz Matera Jan

15:1 34:25 EQ

Martinson Andrzej

16:1 36:28 EQ

Kawa Jan

17:1 37:17 EQ

Kościelniak Franciszek

18:1 37:52 EQ

Bagienko Adrian

19:1 41:59 EQ

Hoffmann Bartosz

20:1 47:58 EQ

Matera Jan

21:1 49:25 EQ

Kędra Gabriel

22:1 52:41 -1

Bagienko Adrian Tańczyk Wiktor

23:1 55:55 EQ

Kędra Gabriel

24:1 59:58 EQ

Starowicz Arkadiusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:36 - KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:40 Bochyński Piotr MOSM Tychy U12 (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

MOSM Tychy U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Juszczyk Mikołaj 30:00 1 0 1 0
1 Zellner Jakub 30:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Plewnia Emil 0 0 0 0
87 Hoffmann Bartosz 6 1 7 0
28 Matera Jan 3 1 4 0
90 Tańczyk Wiktor 0 3 3 0
19 Bagienko Adrian 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Starowicz Arkadiusz 3 1 4 0
20 Kościelniak Franciszek 1 0 1 0
50 Majchrzak Mariusz 0 0 0 0
95 Kantor Igor 0 0 0 0
81 Bednarek Oliwier 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
13 Bewersdorf Marcel 0 0 0 0
8 Martinson Andrzej 1 0 1 0
66 Kędra Gabriel 2 0 2 0
29 Harańczyk Adam 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Frankowski Damian 2 0 2 0
45 Sokół Mateusz 0 0 0 0
68 Bochyński Piotr 1 1 2 2
77 Kawa Jan 3 0 3 0
24 Wołodźko Filip 0 0 0 0

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 30:44 11 0 11 0
1 Matuła Karol 29:16 13 0 13 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 1 0 1 0
10 Chodubski Paweł 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
5 Matuszny Krzysztof 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wardyński Tymoteusz 0 0 0 0
24 Ciamała Kacper 0 0 0 0
34 Widak Mikołaj 0 0 0 0
19 Chroboczek Filip 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Michnik Tymoteusz 0 0 0 0