STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy U14 (ŻS)

  • Trener MOSM Tychy U14 (ŻS):

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS):

    Jakub Musialik

  • Wynik:

    21:4 (7:0, 8:3, 6:1)

  • Data:

    09.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:50

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta, Michał Kret

  • Sędzia liniowy:

    X, X

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:44 EQ

Majkowski Mateusz Słomian Paweł

2:0 03:23 EQ

Skrzypski Jakub

3:0 05:57 EQ

Skrzypski Jakub

4:0 06:16 EQ

Skorupka Oliwier

5:0 07:54 EQ

Skrzypski Jakub Chmiel Marcin

6:0 08:03 EQ

Wilczok Wojciech Charmuszko Maksym.

7:0 19:58 EQ

Wróblewski Nikodem

7:1 21:01 EQ

Zachariasz Olaf Kućmierz Oliwier

8:1 23:32 EQ

Majkowski Mateusz Langner Oliwier

9:1 25:46 EQ

Janik Jakub Słomian Paweł

10:1 26:20 EQ

Drabik Rafał

11:1 28:49 EQ

Bieda Wiktor

12:1 29:03 EQ

Drabik Rafał Hanzel Patryk

13:1 32:34 EQ

Drabik Rafał

13:2 37:53 EQ

Kuc Piotr Machura Szymon

14:2 38:16 EQ

Langner Oliwier Janik Jakub

14:3 38:57 EQ

Kuc Piotr

15:3 39:45 EQ

Langner Oliwier

16:3 46:01 EQ

Drabik Rafał Charmuszko Maksym.

17:3 47:51 +1

Charmuszko Maksym.

18:3 50:25 EQ

Majkowski Mateusz Skrzypski Jakub

19:3 51:53 EQ

Skorupka Oliwier Bieda Wiktor

20:3 57:46 EQ

Skrzypski Jakub Hanzel Patryk

20:4 59:40 EQ

Brzezowski Igor

21:4 59:57 EQ

Hanzel Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:13 Zachariasz Olaf UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Wysoki kij
16:01 Uracz Błażej UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie
35:45 Słomian Paweł MOSM Tychy U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
46:22 Uracz Błażej UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
58:44 Langner Oliwier MOSM Tychy U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:44 Pospiech Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MOSM Tychy U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Szmigiel Sebastian 40:00 1 0 1 0
27 Bochyński Mateusz 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Bieda Wiktor 1 1 2 0
71 Hanzel Patryk 1 2 3 0
44 Majkowski Mateusz 3 0 3 0
22 Drabik Rafał 4 0 4 0
89 Wróblewski Nikodem 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Słomian Paweł 0 2 2 2
35 Sroczyński Kacper 0 0 0 0
45 Wilczok Wojciech 1 0 1 0
25 Skrzypski Jakub 4 1 5 0
92 Langner Oliwier 2 1 3 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Charmuszko Maksym. 1 2 3 0
19 Janik Wiktor 0 0 0 0
11 Janik Jakub 1 1 2 0
67 Figiel Paweł 0 0 0 0
36 Majchrzak Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Skorupka Oliwier 2 0 2 0
4 Chmiel Marcin 0 1 1 0

UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 39:00 11 0 11 0
3 Krysztopowicz Oskar 21:00 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Szymon 0 1 1 0
14 Uracz Błażej 0 0 0 12
7 Kuc Piotr 2 0 2 0
5 Zachariasz Olaf 1 0 1 2
6 Kućmierz Oliwier 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Juszczyk Patryk 0 0 0 0
10 Brzezowski Igor 1 0 1 0
16 Jasicki Gabriel 0 0 0 0
17 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
18 Pospiech Wiktor 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Lewandowski Bartosz 0 0 0 0
19 Sosnowski Kacper 0 0 0 0
9 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0
20 Zogornik Daniel 0 0 0 0
4 Konieczka Eryk 0 0 0 0