STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    MAREK KOZYRA

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (K)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (K):

    GABRIEL SAMOLEJ

  • Wynik:

    4:3 (0:1, 3:1, 1:1)

  • Data:

    03.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    15:50

  • Sędzia główny:

    MATEUSZ CIEŚLA

  • Sędzia liniowy:

    ROBERT KACZANOWSKI, Magdalena Jabłońska

  • Widzów:

    18

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:10 EQ

Florek Aleksandra Bukowska Renata

1:1 23:38 EQ

Rduch Zuzanna

2:1 29:56 +1

Postel Zofia Rduch Zuzanna

2:2 31:55 EQ

Wielkiewicz Klaudia Bukowska Renata

3:2 33:24 EQ

Kierc Wiktoria Rduch Zuzanna

3:3 45:48 EQ

Florek Aleksandra

4:3 57:30 +1

Kierc Wiktoria Postel Zofia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:36 Wielkiewicz Klaudia MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:12 - MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:19 Zamarlik Anna MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:28 Wielkiewicz Klaudia MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:28 Wielkiewicz Klaudia MMKS Podhale Nowy Targ (K) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 60:00 3 0 3 0
33 Parylak Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 0
17 Postel Zofia 1 1 2 0
25 Szymura Weronika 0 0 0 0
29 Kierc Wiktoria 2 0 2 0
18 Rduch Zuzanna 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Miarka Aneta 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Głąbica Magdalena 0 0 0 0
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
9 Nikiel Klaudia 0 0 0 0
55 Bodzioch Anita 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Furtak Zuzanna 60:00 4 0 4 0
90 Czubiak Krystyna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Jarkiewicz Maria 0 0 0 0
21 Mucha Maria 0 0 0 0
16 Bukowska Renata 0 2 2 0
25 Leśnicka Anna 0 0 0 0
74 Florek Aleksandra 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Czaja Weronika 0 0 0 0
19 Grzybek Zuzanna 0 0 0 0
87 Raducka Julia 0 0 0 0
79 Pierwoła Karolina 0 0 0 0
22 Leśniowska Agata 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Maciaś-P. Agnieszka 0 0 0 0
95 Wielkiewicz Klaudia 1 0 1 14
10 Mroszczak Magdalena 0 0 0 0
17 Szopińska Adrianna 0 0 0 0
86 Gacek Klaudia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zamarlik Anna 0 0 0 2