STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Goście:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K):

    Paweł Kurek

  • Wynik:

    6:1 (4:0, 1:1, 1:0)

  • Data:

    14.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:20

  • Sędzia główny:

    Filip Dudek, Wojciech Fus

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:22 EQ

Synowiec Małgorzata Baran Karolina

2:0 12:56 EQ

Baran Karolina Solorz Martyna

3:0 14:10 EQ

Synowiec Małgorzata

4:0 16:42 EQ

Szeląg Daniela Ziółkowska Wioleta

4:1 21:36 EQ

Szafarczyk Zuzanna Figiel Magdalena

5:1 30:51 EQ

Synowiec Małgorzata Solorz Martyna

6:1 50:04 EQ

Synowiec Małgorzata Solorz Martyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:06 Kasprzyk Natalia KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
05:06 Kasprzyk Natalia KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K) 10 Kara za niesportowe zachowanie
34:38 Smach Karolina KS Cracovia 1906 (K) 2 Przeszkadzanie
38:57 Synowiec Małgorzata KS Cracovia 1906 (K) 2 Gra ciałem - kobiety
54:25 Szeląg Daniela KS Cracovia 1906 (K) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 50:45 1 0 1 0
31 Stolarz Monika 09:15 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Mroczka Magda 0 0 0 0
9 Smach Karolina 0 0 0 2
81 Synowiec Małgorzata 4 0 4 2
15 Baran Karolina 1 1 2 0
67 Solorz Martyna 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Synowiec Ewa 0 0 0 0
64 Ziółkowska Wioleta 0 1 1 0
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 0
72 Szeląg Daniela 1 0 1 2
69 Hajduk Ewelina 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Nowicka Jagoda 0 0 0 0
66 Suchoń Justyna 0 0 0 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 0
68 Barcik Karolina 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Szeliga Zofia 0 0 0 0
95 Mirek Małgorzata 0 0 0 0
13 Kobylańska Franciszka 0 0 0 0

KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Cichy Wiktoria 20:00 4 0 4 0
1 Twardy Maja 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
8 Zięba Lena 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 1 0 1 0
19 Figiel Magdalena 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0
14 Secemska Katarzyna 0 0 0 0
11 Golańska Hanna 0 0 0 0
78 Bula Amelia 0 0 0 0
27 Michalak Gabriela 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Chowaniec Vanessa 0 0 0 0
7 Kasprzyk Natalia 0 0 0 12