STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    AH Legia Warszawa U14 (ŻS)

  • Trener AH Legia Warszawa U14 (ŻS):

    Tomasz Wołkowicz

  • Wynik:

    1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

  • Data:

    03.04.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    10:50

  • Sędzia główny:

    Łukasz Podsiadło, Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:00 EQ

Ziniak Michał Nawrot Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
25:43 Pezowicz Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:30 Nawrot Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
35:15 Juchniewicz II Jacek GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Opóźnianie gry
38:15 Ziniak Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Atak kolanem
45:50 Lewandowski Wiktor AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
47:43 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Rzucenie na bandę
47:43 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Voitsenka Danil 60:00 0 0 0 0
25 Jóźwiak Wojciech 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Zieliński Maciej 0 0 0 0
13 Afelt Michał 0 0 0 12
7 Dawid Maksymilian 0 0 0 0
6 Vitek Jakub 0 0 0 0
21 Nawrot Michał 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Tuszkowski Adam 0 0 0 0
12 Banaczyk Marek 0 0 0 0
3 Bagiński Patryk 0 0 0 0
15 Chyrkin Wowa 0 0 0 0
4 Juchniewicz II Jacek 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0
22 Daniluk Oskar 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 0 0 0 0
18 Ziniak Michał 1 0 1 2
11 Pezowicz Maciej 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Nowak III Mateusz 0 0 0 0

AH Legia Warszawa U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Rudniev Artem 59:10 1 0 1 0
36 Cegliński Juliusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
46 Lewandowski Wiktor 0 0 0 2
27 Trębacz Mikołaj 0 0 0 0
47 Woźniak II Maciej 0 0 0 0
54 Gauvin Francis 0 0 0 0
51 Szeliga Stanisław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Rutkowski Jakub 0 0 0 0
33 Gajda Tymon 0 0 0 0
53 Jarmoliński Jędrzej 0 0 0 0
32 Jurek Jiyan 0 0 0 0
25 Chmielewski Stanisław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Nowak-Far Artur 0 0 0 0
48 Łapa Jan 0 0 0 0
45 Wróblewski Kacper 0 0 0 0
43 Pawela Julian 0 0 0 0
34 Zdziechowski Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Chojnacki Patryk 0 0 0 0