Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR):

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR):

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    5:4 d. (2:2, 2:1, 0:1, 1:0d)

  • Data:

    23.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    14:35

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szuta, Mateusz Kucharewicz

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:41 EQ

Smal Igor Baranouski Aliaksei, Wołoszyk Bartosz

1:1 02:35 +1

Piotrowski Mariusz Kozłowski Piotr, Bartnik Kacper

1:2 05:53 +1

Piotrowski Mariusz

2:2 14:00 EQ

Smal Igor Wołoszyk Bartosz

- 25:03 PS

Yerassov Vasiliy

3:2 33:53 +1

Wala Jakub Mocarski Krystian, Smal Igor

4:2 34:17 EQ

Kuczek Oskar Fruczek Kacper, Hadowski Oskar

4:3 38:23 +1

Piotrowski Mariusz Kozłowski Piotr, Duszak Adrian

4:4 56:38 EQ

Khoperia Armen Kotuła Marcel

5:4 62:04 EQ

Smal Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:30 Pluciński Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Trzymanie
04:43 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
06:52 Chabior II Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
09:53 Palamarchuk Oleh UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
20:11 Bartnik Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Trzymanie
25:03 Kasicki Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) PS Trzymanie
26:29 Baranouski Aliaksei GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Atakowanie z tyłu
26:29 Baranouski Aliaksei GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
32:40 - UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:32 Duszak Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:32 Liśkiewicz Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:33 Kuczek Oskar GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Zahaczenie
39:20 Khoperia Armen UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Zahaczenie
41:36 Golovchanskiy Maksim GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
47:22 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR) 2 Wysoki kij
53:44 Baran Karol UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 62:04 39 35 4 89
82 Kuźnicki Tobiasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 1 0 1 4
2 Baranouski Aliaksei 0 1 1 12
29 Smal Igor 3 1 4 0
21 Mocarski Krystian 0 1 1 0
18 Wołoszyk Bartosz 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 2
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kasicki Jan 0 0 0 0
8 Wenz Wiktor 0 0 0 0
9 Hadowski Oskar 0 1 1 0
4 Kuczek Oskar 1 0 1 2
40 Fruczek Kacper 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Laskowski Adam 0 0 0 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 0
7 Golovchanskiy Maksim 0 0 0 2

UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 62:04 23 18 5 78
30 Małota Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Khoperia Armen 1 0 1 2
81 Bartnik Kacper 0 1 1 2
91 Piotrowski Mariusz 3 0 3 0
29 Kozłowski Piotr 0 2 2 0
71 Dytkowicz Marek 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Hyla Marcel 0 0 0 0
6 Duszak Adrian 0 1 1 2
88 Chabior II Adrian 0 0 0 2
19 Luszniak Szymon 0 0 0 0
10 Yerassov Vasiliy 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Machura Adam 0 0 0 0
21 Baran Karol 0 0 0 2
45 Tomaszewski Konrad 0 0 0 0
66 Palamarchuk Oleh 0 0 0 2
40 Kasprzyk Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
12 Pohl Karol 0 0 0 0
14 Myhalnytskyi Andrii 0 0 0 0