Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS):

    ROBERT BŁAŻOWSKI

  • Goście:

    UKH Dębica U14 (ŻS)

  • Trener UKH Dębica U14 (ŻS):

    MICHAŁ WIKTOR

  • Wynik:

    11:4 (3:0, 6:2, 2:2)

  • Data:

    24.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:45

  • Godzina zakończenia:

    14:40

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, ANTONI KOT

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    11

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:55 EQ

Bagiński Patryk Piwowarski Karol

2:0 12:26 EQ

Vitek Jakub Tuszkowski Adam

3:0 16:45 EQ

Piwowarski Karol

4:0 24:08 EQ

Nawrot Michał Dawid Borys

5:0 29:03 EQ

Bagiński Patryk

6:0 29:15 EQ

Bagiński Patryk Nawrot Michał, Piwowarski Karol

7:0 31:10 EQ

Nawrot Michał Tuszkowski Adam, Dawid Borys

7:1 31:20 EQ

Balasa Dawid

8:1 33:03 EQ

Nawrot Michał

8:2 37:03 -1

Żądło Kamil

9:2 39:30 EQ

Juchniewicz II Jacek Dawid Borys

9:3 50:22 EQ

Żądło Kamil Balasa Dawid

10:3 50:35 EQ

Tuszkowski Adam

11:3 53:50 EQ

Bagiński Patryk

11:4 58:35 EQ

Pękala Mikołaj Żądło Kamil, Smagacz Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:22 Pezowicz Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Atak kolanem
35:15 Szoppa Piotr UKH Dębica U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
43:00 Daniluk Oskar GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:06 Tuszkowski Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Voitsenka Daniil 00:00 0 0 0 0
25 Jóźwiak Wojciech 60:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gulczyński Kacper 0 0 0 0
11 Afelt Michał 0 0 0 0
7 Dawid Borys 0 3 3 0
16 Vitek Jakub 1 0 1 0
21 Nawrot Michał 3 1 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Tuszkowski Adam 1 2 3 2
3 Bagiński Patryk 4 0 4 0
15 Chyrkin Wora 0 0 0 0
4 Juchniewicz II Jacek 1 0 1 0
19 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Daniluk Oskar 0 0 0 2
2 Łapińska Julia 0 0 0 0
13 Piwowarski Karol 1 2 3 0
6 Nowak III Mateusz 0 0 0 0
10 Pezowicz Maciej 0 0 0 2

UKH Dębica U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
91 Wrona Oskar 00:00 0 0 0 0
1 Wolski Tomasz 60:00 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Kozioł Adam 0 0 0 0
28 Szoppa Piotr 0 0 0 2
81 Balasa Dawid 1 1 2 0
9 Żądło Kamil 2 1 3 0
32 Smagacz Igor 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kieraś Jakub 0 0 0 0
54 Gawle Jakub 0 0 0 0
69 Pękala Mikołaj 1 0 1 0
34 Kielar Bartosz 0 0 0 0
20 Mryczko Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Bukowy Piotr 0 0 0 0
21 Migała Antoni 0 0 0 0
47 Ćwik Mateusz 0 0 0 0
15 Buszek Karol 0 0 0 0
25 Mosior Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Stasiowski Szymon 0 0 0 0