Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR):

    Ryszard Kaczmarczyk

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń U20 (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U20 (JR):

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    4:3 (1:1, 2:2, 1:0)

  • Data:

    20.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    12:25

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ

  • Sędzia główny:

    Adam Witek, Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

    Tomasz Dutkiewicz, Jakub Mołoń

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:32 EQ

Wsół Bartłomiej

1:1 13:27 EQ

Jędrzejewski Kacper Bąk Oskar

2:1 28:12 +2

Żurawski Jakub Kapica Fabian

2:2 28:51 -1

Jędrzejewski Kacper Bezwiński Mateusz

3:2 29:19 +1

Żurawski Jakub Słowakiewicz Adrian

3:3 30:02 EQ

Olszewski Dominik Milinkevich Anton

4:3 49:53 EQ

Wsół Bartłomiej

- 58:34 PS

Słowakiewicz Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:38 Słowakiewicz Adrian MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:03 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:18 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Zahaczenie
15:45 Żurawski Jakub MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
15:45 Mazurkiewicz Filip MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
16:54 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:54 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
19:42 Malasiński Jakub MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
19:42 Milinkevich Anton MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
24:36 Plewa Błażej MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:48 Milinkevich Anton MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:30 Sabirov Mihail MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:37 Kapica Tobiasz MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
30:14 Kot Adam MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Rzucenie na bandę
30:14 Kot Adam MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
32:34 Drąg Daniel MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
32:52 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
35:26 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
36:55 Wsół Bartłomiej MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
44:06 Magiera Michał MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:34 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Zahaczenie
53:56 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Wymuszanie kary
58:34 Urbański Wiktor MKS Sokoły Toruń U20 (JR) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
59:56 Magiera Michał MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Bizub Paweł 60:00 33 30 3 90
72 Polak Oskar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Szlembarski Dominik 0 0 0 0
10 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
13 Żurawski Jakub 2 0 2 2
7 Faltyn Kacper 0 0 0 0
26 Słowakiewicz Adrian 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
99 Kot Adam 0 0 0 12
17 Kapica Fabian 0 1 1 20
32 Magiera Michał 0 0 0 4
77 Wsół Bartłomiej 2 0 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Zamarlik Oskar 0 0 0 0
19 Truty Mateusz 0 0 0 0
18 Żółtek Michał 0 0 0 0
87 Kapica Tobiasz 0 0 0 2
89 Malasiński Jakub 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Danel Patryk 0 0 0 0
12 Figas Piotr 0 0 0 0
22 Krauzowicz Alan 0 0 0 0
37 Plewa Błażej 0 0 0 2

MKS Sokoły Toruń U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 59:56 30 26 4 86
51 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Urbański Wiktor 0 0 0 0
9 Niedlich Szymon 0 0 0 0
20 Mazurkiewicz Filip 0 0 0 2
15 Naróg Michał 0 0 0 0
29 Olszewski Dominik 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Bąk Oskar 0 1 1 0
7 Milinkevich Anton 0 1 1 4
19 Jędrzejewski Kacper 2 0 2 0
71 Bezwiński Mateusz 0 1 1 0
11 Drąg Daniel 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 2
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 2
13 Szałajko Jakub 0 0 0 0
14 Sadowski Michał 0 0 0 0
69 Wenker Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Kula Patryk 0 0 0 0
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
74 Sabirov Mihail 0 0 0 2
73 Piskalski Konrad 0 0 0 0