STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom U20 (JR)

  • Trener TMH Polonia Bytom U20 (JR):

    Mariusz Kieca

  • Wynik:

    5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

  • Data:

    21.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szuta, Mateusz Kucharewicz

  • Widzów:

    850

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:59 EQ

Dobosz Szymon Witan Maciej, Bukowski Jakub

2:0 07:56 +1

Glazer Tymoteusz Filipek Konrad

3:0 17:22 -1

Dobosz Szymon Witan Maciej

4:0 31:40 +1

Bukowski Jakub Filipek Konrad

4:1 38:10 EQ

Bodora Aleksander Cuber Klaudiusz, Zając Bartosz

4:2 41:16 +2

Mularczyk Szymon Petelicki Szymon, Bodora Aleksander

- 45:15 PS

Witan Maciej

5:2 46:07 EQ

Witan Maciej Dobosz Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:14 Bodora Aleksander TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
04:02 - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
04:02 Proczek Michał TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
06:57 Fus Szymon UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
06:57 Susterovas Jaromir TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
07:17 Mularczyk Szymon TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
13:15 Petelicki Szymon TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Trzymanie
15:53 Florczak Bartosz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
23:21 Sieczkowski Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
23:21 Biłas Karol UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
30:57 Bagiński Przemysław TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
33:25 Florczak Bartosz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:49 Cuber Klaudiusz TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Atak kolanem
38:50 Łyko Łukasz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
39:21 Florczak Bartosz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:21 - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Kara mniejsza techniczna
42:31 Glazer Tymoteusz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
42:31 Cuber Klaudiusz TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:15 Proczek Michał TMH Polonia Bytom U20 (JR) PS Zahaczenie
49:25 Faska Adam TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
49:25 Faska Adam TMH Polonia Bytom U20 (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
57:12 Petelicki Szymon TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
58:37 Sieczkowski Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Myrdak Kacper 60:00 26 24 2 92
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Najsarek Jakub 0 0 0 0
67 Glazer Tymoteusz 1 0 1 2
88 Miccoli Louis 0 0 0 0
9 Ginda Damian 0 0 0 0
10 Filipek Konrad 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Biłas Karol 0 0 0 2
5 Florczak Bartosz 0 0 0 6
8 Dobosz Szymon 2 1 3 0
44 Bukowski Jakub 1 1 2 0
16 Witan Maciej 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Bar Sebastian 0 0 0 0
74 Sieczkowski Marcin 0 0 0 4
11 Łyko Łukasz 0 0 0 2
91 Fus Szymon 0 0 0 2
99 Frankiewicz Adrian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Sanocz Maksymilian 0 0 0 0
38 Kopiec Krystian 0 0 0 0
29 Rogos Mateusz 0 0 0 0
81 Stanko Volodymyr 0 0 0 0
92 Piankrat Yahor 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Trawiński Bartosz 58:37 39 34 5 87
35 Olejniczak Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bodora Aleksander 1 1 2 2
88 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 1 0 1 2
10 Petrovskii Vladimir 0 0 0 0
12 Wybiral Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Cuber Klaudiusz 0 1 1 4
74 Proczek Michał 0 0 0 2
26 Susterovas Jaromir 0 0 0 2
27 Augustyniak Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Szymik Daniel 0 0 0 0
97 Sobera Maurycy 0 0 0 0
61 Bagiński Przemysław 0 0 0 2
11 Ustynov Maksym 0 0 0 0
7 Petelicki Szymon 0 1 1 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Mila Kacper 0 0 0 0
91 Faska Adam 0 0 0 12
44 Bąk Kamil 0 0 0 0
19 Zając Bartosz 0 1 1 0