Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron KH GKS Katowice

  • Trener Tauron KH GKS Katowice:

    Tom Coolen

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Wynik:

    3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

  • Data:

    05.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:45

  • Lodowisko:

    HWS Spodek Lodowisko Satelita

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Przemysław Kępa

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Niżnik, Andrzej Nenko

  • Widzów:

    1182

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:13 +1

Laakkonen Janne Tuhkanen Niko, Rohtla Jesse

2:0 15:36 EQ

Rohtla Jesse Laakkonen Janne, Łopuski Mikołaj

3:0 31:14 EQ

Wronka Patryk Tuhkanen Niko

3:1 32:13 EQ

Tabacek Peter Kowalówka Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:17 Trandin Alexei KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:54 Malicki Patryk KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
20:43 Themar Andrej KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
26:02 Laakkonen Janne Tauron KH GKS Katowice 2 Zahaczenie
36:44 Saur Jakub KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
39:10 Vehmanen Iiro KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
44:13 Malasiński Tomasz Tauron KH GKS Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:52 Vehmanen Iiro KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
58:37 Kiilholma Juha KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
58:54 Saur Jakub KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

Tauron KH GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
47 Lindskoug Kevin 60:00 31 30 1 96
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Jyrkkio Jesse 0 0 0 0
53 Tuhkanen Niko 0 2 2 0
28 Łopuski Mikołaj 0 1 1 0
11 Rohtla Jesse 1 1 2 0
62 Laakkonen Janne 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Jass Maris 0 0 0 0
24 Cakajik Martin 0 0 0 0
89 Malasiński Tomasz 0 0 0 2
18 Pasiut Grzegorz 0 0 0 0
95 Wronka Patryk 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 0 0 0 0
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
17 Fraszko Bartosz 0 0 0 0
26 Starzyński Filip 0 0 0 0
91 Iashin Oleg 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Krężołek Patryk 0 0 0 0
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
93 Urbanowicz Maciej 0 0 0 0
13 Sawicki Radosław 0 0 0 0
80 Strzyżowski Marek 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 59:34 43 40 3 93
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
60 Vehmanen Iiro 0 0 0 4
33 Saur Jakub 0 0 0 4
55 Tabacek Peter 1 0 1 0
28 Kiilholma Juha 0 0 0 2
88 Themar Andrej 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 2
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 2
7 Danecek Jan 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0