Statystyki PZHL

1:2

(1:0, 0:1, 0:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

  • Data:

    28.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk, Paweł Meszyński

  • Sędzia liniowy:

    Artur Hyliński, Rafał Noworyta

  • Widzów:

    2200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:41 EQ

Galant Radosław Witecki Jakub, Pociecha Bartłomiej

1:1 39:30 EQ

Tesliukevich Konstantin Vitek Josef, Steber Jan

1:2 52:03 EQ

Danieluk Mateusz Lehmann Oskar, Rompkowski Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:36 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
13:43 Klimenko Gleb GKS Tychy 5 Rzucenie na bandę
13:43 Klimenko Gleb GKS Tychy 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
43:43 Kolarz Michael GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:28 Krasovskii Ian MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 59:00 29 27 2 93
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 1 1 0
6 Ciura Bartosz 0 0 0 0
74 Sykora Tomas 0 0 0 0
5 Komorski Filip 0 0 0 0
9 Mikhnov Andrei 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Górny Kamil 0 0 0 0
69 Bryk Mateusz 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0
13 Rzeszutko Jarosław 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
29 Yeronau Aliaksandr 0 0 0 0
15 Klimenko Gleb 0 0 0 25
78 Cichy Michael 0 0 0 0
8 Szczechura Alexander 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kolarz Michael 0 0 0 2
68 Kogut Patryk 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0
24 Galant Radosław 1 0 1 0
66 Witecki Jakub 0 1 1 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Cowley Evan 60:00 41 40 1 97
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 1 1 0
11 Polodna Petr 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 1 0 1 0
70 Krasovskii Ian 0 0 0 2
66 Yelakov Vladislav 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
77 Golovin Aleksandr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 1 1 0
29 Danieluk Mateusz 1 0 1 0
13 Rompkowski Maciej 0 1 1 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0