Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron KH GKS Katowice

  • Trener Tauron KH GKS Katowice:

    Tom Coolen

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Wynik:

    0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

  • Data:

    27.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:50

  • Lodowisko:

    HWS Spodek Lodowisko Satelita

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Przemysław Kępa

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Młynarski, Piotr Matlakiewicz

  • Widzów:

    1182

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 35:40 +1

Przygodzki Martin Konig Peter, Kowalówka Sebastian

0:2 51:31 -1

Themar Andrej Vehmanen Iiro

0:3 57:57 EN

Danecek Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:44 Konig Peter KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
01:55 Rohtla Jesse Tauron KH GKS Katowice 2 Wysoki kij
01:55 Maciejewski Dawid KS Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
10:54 Rohtla Jesse Tauron KH GKS Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:18 Cakajik Martin Tauron KH GKS Katowice 2 Opóźnianie gry
21:31 Wronka Patryk Tauron KH GKS Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:41 Tuhkanen Niko Tauron KH GKS Katowice 2 Przeszkadzanie
38:52 Tabacek Peter KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:14 Gruszka Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:03 Trandin Alexei KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
58:30 Jyrkkio Jesse Tauron KH GKS Katowice 2 Przeszkadzanie
59:46 Urbanowicz Maciej Tauron KH GKS Katowice 2 Spóźniony atak ciałem

Składy

Tauron KH GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
47 Lindskoug Kevin 59:35 33 31 2 93
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Jyrkkio Jesse 0 0 0 2
53 Tuhkanen Niko 0 0 0 2
28 Łopuski Mikołaj 0 0 0 0
11 Rohtla Jesse 0 0 0 4
62 Laakkonen Janne 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Jass Maris 0 0 0 0
24 Cakajik Martin 0 0 0 2
89 Malasiński Tomasz 0 0 0 0
18 Pasiut Grzegorz 0 0 0 0
95 Wronka Patryk 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 0 0 0 0
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
17 Fraszko Bartosz 0 0 0 0
26 Starzyński Filip 0 0 0 0
91 Iashin Oleg 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
93 Urbanowicz Maciej 0 0 0 2
13 Sawicki Radosław 0 0 0 0
8 Krężołek Patryk 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 41 41 0 100
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
60 Vehmanen Iiro 0 1 1 0
33 Saur Jakub 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 2
28 Kiilholma Juha 0 0 0 0
88 Themar Andrej 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
98 Konig Peter 0 1 1 2
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 2
11 Przygodzki Martin 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 2
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
7 Danecek Jan 1 0 1 0
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 2