STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michał Fikrt

  • Wynik:

    6:4 (3:1, 1:2, 2:1)

  • Data:

    09.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Majta, Joanna Pobożniak

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:17 EQ

Gawlik Julia Kot Anna

1:1 12:39 EQ

Churas Karolina Frąckowiak Katarzyna, Michałek Aneta

2:1 18:01 EQ

Kopciara Alicja Cieślewicz Pamela

3:1 19:35 EQ

Michałek Aneta Frąckowiak Katarzyna

3:2 24:37 +1

Pelic Klaudia

3:3 26:22 EQ

Pirogowicz Patrycja Gawlik Julia

4:3 39:54 EQ

Łaskawska Sylwia Cieślewicz Pamela, Sosnowska Nicole

5:3 41:14 EQ

Frąckowiak Katarzyna Michałek Aneta

5:4 46:22 EQ

Wawrzyk Ada Kot Anna

6:4 54:17 EQ

Łaskawska Sylwia Churas Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
24:11 Michałek Aneta SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:27 Pirogowicz Patrycja UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Opóźnianie gry
33:53 Pocheć Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
43:10 Michałek Aneta SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:39 Sosnowska Nicole SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:22 Pelic Klaudia UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Przeszkadzanie
51:51 Pocheć Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:40 Gawlik Julia UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Wysoki kij

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 16 12 4 75
30 Harańczyk Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
9 Sztyper Paulina 0 0 0 0
17 Sosnowska Nicole 0 1 1 2
92 Frąckowiak Katarzyna 1 2 3 0
11 Michałek Aneta 1 2 3 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
78 Jabłońska Magdalena 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 2 0 2 0
97 Churas Karolina 1 1 2 0
58 Cieślewicz Pamela 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Nadzimek Agnieszka 0 0 0 0
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
87 Kopciara Alicja 1 0 1 0
6 Harańczyk Patrycja 0 0 0 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Frankowska Laura 0 0 0 0

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 30 24 6 80
55 Chodak Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
21 Trethan Karolina 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Pelic Klaudia 1 0 1 2
9 Gałuszka Małgorzata 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 4
19 Gawlik Julia 1 1 2 2
6 Pirogowicz Patrycja 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Kot Anna 0 2 2 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
91 Langner Aleksandra 0 0 0 0