STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom (K)

  • Trener TMH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    2:3 d. (1:0, 0:2, 1:0, 0:1d)

  • Data:

    02.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Sędzia główny:

    Maciej Pachucki

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    150

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:15 EQ

Onyshchenko Tetiana Kamińska Natalia

1:1 28:42 +1

Sfora Patrycja Późniewska Karolina, Chrapek Klaudia

1:2 35:50 EQ

Gogoc Wiktoria

2:2 42:59 EQ

Kasprzycka Katarzyna Tokarska Renata, Kamińska Natalia

2:3 64:25 EQ

Gogoc Wiktoria

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:46 Chrapek Klaudia TMH Polonia Bytom (K) 2 Uderzenie kijem
21:30 Sfora Patrycja TMH Polonia Bytom (K) 2 Gra ciałem - kobiety
23:51 - TMH Polonia Bytom (K) 2 Kara mniejsza techniczna
27:51 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:31 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:21 Podracka Ewa GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 64:25 31 28 3 90
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 0 2 2 0
98 Tokarska Renata 0 1 1 0
18 Bigos Marta 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 0 1 4
37 Siejka Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 0 0 0
39 Olafsen Anniken 0 0 0 0
44 Błaszak Aneta 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 0 1 0
77 Rykaczewska Joanna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Banaś Maja 0 0 0 0
40 Podracka Ewa 0 0 0 2

TMH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 64:25 30 28 2 93
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 1 1 2
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
7 Późniewska Karolina 0 1 1 0
4 Czaplik Magdalena 0 0 0 0
25 Wcisło Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 1 0 1 2
81 Gogoc Wiktoria 2 0 2 0
27 Tomczok Olivia 0 0 0 0
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Suchanek Natalia 0 0 0 0
2 Suchanek Monika 0 0 0 0
8 Sowa Alicja 0 0 0 0
9 Kaleja Klaudia 0 0 0 0
5 Juszczak Agata 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Mota Alicja 0 0 0 0