Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TatrySki Podhale Nowy Targ

  • Trener TatrySki Podhale Nowy Targ:

    Tomek Valtonen

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czuch

  • Wynik:

    1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

  • Data:

    22.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:25

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cudek, Szymon Urbańczyk

  • Widzów:

    2500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:41 +1

Michalski Mateusz Siuty Łukasz

1:1 26:24 +1

Orekhin Daniil Garshin Semen, Trakhanov Denis

1:2 51:42 EQ

Korchokha Robert Garshin Semen, Orekhin Daniil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:41 Skólmowski Bartosz KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
06:07 Korchokha Robert KH Energa Toruń 2 Atakowanie ciałem - natarcie
07:53 Walter Jan KH Energa Toruń 2 Atakowanie z tyłu
07:53 Walter Jan KH Energa Toruń 10 Kara za niesportowe zachowanie
10:00 Dołęga Jarosław KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
13:29 Neupauer Bartłomiej TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
14:28 Zapała Krzysztof TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:17 Wielkiewicz Filip TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
25:18 Suominen Samu TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Inne
29:15 Sammalmaa Joonas TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:55 Walter Jan KH Energa Toruń 2 Wysoki kij
42:23 Worwa Jakub TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
52:34 Parizek Tomas KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
54:03 Korchokha Robert KH Energa Toruń 2 Atak łokciem

Składy

TatrySki Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 57:53 36 34 2 94
25 Kapica Błażej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kolusz Marcin 0 0 0 0
24 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 0
63 Koski Eetu 0 0 0 0
61 Dziubiński Krystian 0 0 0 0
7 Różański Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wajda Patryk 0 0 0 0
47 Tolvanen Joona 0 0 0 0
17 Sammalmaa Joonas 0 0 0 2
19 Zapała Krzysztof 0 0 0 2
88 Michalski Mateusz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Hovinen Miro 0 0 0 0
77 Mrugała Robert 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 0 0 0 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 0 0 2
86 Wielkiewicz Filip 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Moksunen Eetu 0 0 0 0
55 Suominen Samu 0 0 0 2
22 Siuty Łukasz 0 1 1 0
16 Kapica Daniel 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 2

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 52 51 1 98
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Parizek Tomas 0 0 0 2
9 Walter Jan 0 0 0 14
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
90 Mentsiuk Artsiom 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 0 0 0
73 Trakhanov Denis 0 1 1 0
10 Garshin Semen 0 2 2 0
88 Korchokha Robert 1 0 1 4
91 Orekhin Daniil 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
18 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0
86 Jaworski Jakub 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 2
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0