Statystyki PZHL

4:8

(1:3, 3:2, 0:3)

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Wynik:

    4:8 (1:3, 3:2, 0:3)

  • Data:

    25.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:45

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas, Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz

  • Widzów:

    3800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:23 EQ

Vitek Josef Steber Jan, Polodna Petr

1:1 10:00 EQ

Cichy Michael

1:2 11:07 +1

Szczechura Alexander Pociecha Bartłomiej, Komorski Filip

1:3 14:13 +1

Kotlorz Michał Bagiński Adam, Rzeszutko Jarosław

1:4 22:55 EQ

Komorski Filip Kolarz Michael, Sykora Tomas

2:4 25:59 EQ

Vitek Josef Polodna Petr, Steber Jan

3:4 29:29 +1

Maly Robin Vitek Josef, Polodna Petr

3:5 32:55 EQ

Jeziorski Bartłomiej Witecki Jakub, Rzeszutko Jarosław

4:5 37:54 EQ

Rozhkov Yegor Golovin Aleksandr, Samusenko Mikhail

4:6 47:11 EQ

Yeronau Aliaksandr Kotlorz Michał, Sykora Tomas

4:7 48:22 EQ

Jeziorski Bartłomiej Witecki Jakub, Galant Radosław

4:8 55:13 +1

Szczechura Alexander Pociecha Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:10 Komorski Filip GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
05:52 Tesliukevich Konstantin MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
05:52 Bagiński Adam GKS Tychy 2 Uderzenie kijem
07:16 Yeronau Aliaksandr GKS Tychy 2 Atak kijem trzymanym oburącz
10:44 - MH Automatyka Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
13:56 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:28 Cichy Michael GKS Tychy 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:28 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
28:48 Komorski Filip GKS Tychy 2 Przeszkadzanie
30:15 Pastryk Tomasz MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:40 Vitek Josef MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
45:53 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
45:53 Klimenko Gleb GKS Tychy 2 Trzymanie
51:15 Bryk Mateusz GKS Tychy 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:59 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
55:13 Tesliukevich Konstantin MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Cowley Evan 60:00 39 31 8 79
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
69 Maly Robin 1 0 1 0
24 Steber Jan 0 2 2 4
11 Polodna Petr 0 3 3 0
73 Vitek Josef 2 1 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 0 0 4
70 Krasovskii Ian 0 0 0 0
66 Yelakov Vladislav 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 1 0 1 0
77 Golovin Aleksandr 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 2
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 1 1 0

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:00 30 26 4 86
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 2 2 0
6 Ciura Bartosz 0 0 0 0
74 Sykora Tomas 0 2 2 0
5 Komorski Filip 1 1 2 4
9 Mikhnov Andrei 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Górny Kamil 0 0 0 0
69 Bryk Mateusz 0 0 0 2
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0
13 Rzeszutko Jarosław 0 2 2 0
3 Bagiński Adam 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 1 1 2 0
29 Yeronau Aliaksandr 1 0 1 2
15 Klimenko Gleb 0 0 0 2
78 Cichy Michael 1 0 1 2
8 Szczechura Alexander 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kolarz Michael 0 1 1 0
68 Kogut Patryk 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 2 0 2 0
24 Galant Radosław 0 1 1 0
66 Witecki Jakub 0 2 2 0