Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron KH GKS Katowice

  • Trener Tauron KH GKS Katowice:

    Tom Coolen

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Wynik:

    6:3 (4:1, 0:1, 2:1)

  • Data:

    21.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:00

  • Godzina zakończenia:

    22:15

  • Lodowisko:

    HWS Spodek Lodowisko Satelita

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz

  • Widzów:

    1182

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:50 EQ

Trandin Alexei Konig Peter

1:1 05:40 EQ

Laakkonen Janne Łopuski Mikołaj, Jass Maris

2:1 05:58 EQ

Pasiut Grzegorz Wronka Patryk, Pasiut Grzegorz

3:1 12:57 EQ

Strzyżowski Marek Urbanowicz Maciej, Sawicki Radosław

4:1 17:45 +1

Jyrkkio Jesse Laakkonen Janne, Rohtla Jesse

4:2 36:53 +1

Tabacek Peter Vehmanen Iiro, Przygodzki Martin

4:3 43:14 EQ

Przygodzki Martin Trandin Alexei

5:3 46:17 +1

Łopuski Mikołaj Wronka Patryk, Pasiut Grzegorz

6:3 48:50 EQ

Łopuski Mikołaj Jass Maris, Rohtla Jesse

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:11 Kowalówka Sebastian KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
16:57 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
21:49 Jass Maris Tauron KH GKS Katowice 2 Trzymanie kija przeciwnika
25:26 Skokan Tomasz Tauron KH GKS Katowice 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:12 Tomasik Damian Tauron KH GKS Katowice 2 Atak kijem trzymanym oburącz
35:46 Jass Maris Tauron KH GKS Katowice 2 Uderzenie kijem
43:42 Adamus Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:10 Themar Andrej KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:37 Urbanowicz Maciej Tauron KH GKS Katowice 2 Spóźniony atak ciałem
56:29 Vehmanen Iiro KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:23 Jyrkkio Jesse Tauron KH GKS Katowice 2 Zahaczenie
59:50 Iashin Oleg Tauron KH GKS Katowice 2 Zahaczenie

Składy

Tauron KH GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
47 Lindskoug Kevin 60:00 32 29 3 90
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Jyrkkio Jesse 1 0 1 2
53 Tuhkanen Niko 0 0 0 0
28 Łopuski Mikołaj 2 1 3 0
11 Rohtla Jesse 0 2 2 0
62 Laakkonen Janne 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Jass Maris 0 2 2 4
24 Cakajik Martin 0 0 0 0
89 Malasiński Tomasz 0 0 0 0
18 Pasiut Grzegorz 1 2 3 0
95 Wronka Patryk 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 0 0 0 2
2 Skokan Tomasz 0 0 0 2
17 Fraszko Bartosz 0 0 0 0
26 Starzyński Filip 0 0 0 0
91 Iashin Oleg 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Krężołek Patryk 0 0 0 0
93 Urbanowicz Maciej 0 1 1 2
13 Sawicki Radosław 0 1 1 0
80 Strzyżowski Marek 1 0 1 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 40 34 6 85
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
60 Vehmanen Iiro 0 1 1 2
33 Saur Jakub 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 1 0 1 0
28 Kiilholma Juha 0 0 0 0
88 Themar Andrej 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 2
98 Konig Peter 0 1 1 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 2
87 Trandin Alexei 1 1 2 0
11 Przygodzki Martin 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 2
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
7 Danecek Jan 0 0 0 0
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0