Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron KH GKS Katowice

  • Trener Tauron KH GKS Katowice:

    Tom Coolen

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Wynik:

    8:3 (4:1, 4:0, 0:2)

  • Data:

    15.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:55

  • Lodowisko:

    HWS Spodek Lodowisko Satelita

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa, Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Kasprzyk, Daniel Lipiński

  • Widzów:

    1050

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:45 EQ

Iashin Oleg Starzyński Filip, Jyrkkio Jesse

2:0 12:10 EQ

Tomasik Damian Rohtla Jesse

3:0 15:20 EQ

Fraszko Bartosz Iashin Oleg, Starzyński Filip

3:1 16:25 +1

Kiilholma Juha Themar Andrej, Tabacek Peter

4:1 17:44 EQ

Iashin Oleg Fraszko Bartosz, Tuhkanen Niko

5:1 24:15 EQ

Iashin Oleg Starzyński Filip, Fraszko Bartosz

6:1 29:05 EQ

Tuhkanen Niko Wronka Patryk, Jyrkkio Jesse

7:1 37:43 +1

Tuhkanen Niko Rohtla Jesse, Jyrkkio Jesse

8:1 38:40 EQ

Wanacki Jakub Pasiut Grzegorz, Wronka Patryk

8:2 52:46 +1

Themar Andrej

8:3 54:05 EQ

Danecek Jan Maciejewski Dawid, Przygodzki Martin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:14 - Tauron KH GKS Katowice 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
15:54 Tuhkanen Niko Tauron KH GKS Katowice 2 Przeszkadzanie
21:16 Trandin Alexei KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
25:39 Rohtla Jesse Tauron KH GKS Katowice 2 Zahaczenie
31:52 Jyrkkio Jesse Tauron KH GKS Katowice 2 Przeszkadzanie
36:56 Trandin Alexei KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
44:19 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:54 Malicki Patryk KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:35 Strzyżowski Marek Tauron KH GKS Katowice 2 Przeszkadzanie
45:35 Vehmanen Iiro KS Unia Oświęcim 10 Kara za niesportowe zachowanie
46:40 Tomasik Damian Tauron KH GKS Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:07 Wanacki Jakub Tauron KH GKS Katowice 25 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
48:07 Urbanowicz Maciej Tauron KH GKS Katowice 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:07 Urbanowicz Maciej Tauron KH GKS Katowice 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:07 Przygodzki Martin KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:07 Przygodzki Martin KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:05 Kiilholma Juha KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:05 Kiilholma Juha KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:05 Jass Maris Tauron KH GKS Katowice 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:37 Jyrkkio Jesse Tauron KH GKS Katowice 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:03 Łopuski Mikołaj Tauron KH GKS Katowice 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:03 Kiilholma Juha KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

Tauron KH GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
47 Lindskoug Kevin 60:00 26 23 3 88
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Jyrkkio Jesse 0 3 3 4
53 Tuhkanen Niko 2 1 3 2
28 Łopuski Mikołaj 0 0 0 2
11 Rohtla Jesse 0 2 2 2
62 Laakkonen Janne 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Jass Maris 0 0 0 2
5 Wanacki Jakub 1 0 1 25
89 Malasiński Tomasz 0 0 0 0
18 Pasiut Grzegorz 0 1 1 0
95 Wronka Patryk 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 1 0 1 2
4 Krawczyk Oskar 0 0 0 0
93 Urbanowicz Maciej 0 0 0 4
13 Sawicki Radosław 0 0 0 0
80 Strzyżowski Marek 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
8 Krężołek Patryk 0 0 0 0
17 Fraszko Bartosz 1 2 3 0
26 Starzyński Filip 0 3 3 0
91 Iashin Oleg 3 1 4 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 29:05 19 13 6 68
45 Lipiński Sebastian 30:55 18 16 2 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
60 Vehmanen Iiro 0 0 0 10
33 Saur Jakub 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 0 1 1 0
28 Kiilholma Juha 1 0 1 6
88 Themar Andrej 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
98 Konig Peter 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 4
11 Przygodzki Martin 0 1 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
6 Maciejewski Dawid 0 1 1 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
7 Danecek Jan 1 0 1 2
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 2
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0