STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    Naprzód Janów Katowice

  • Trener Naprzód Janów Katowice:

    Wojciech Stachura

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Wynik:

    1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

  • Data:

    23.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:05

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Bucki, Paweł Kosidło

  • Widzów:

    299

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:06 EQ

Stoklasa Filip Kana Tomas, Duszak Adrian

0:2 21:29 EQ

Jaskólski Adam Działo Michał

1:2 35:42 PS

Jaros Marcin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:03 Sikora Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
21:57 Stoklasa Filip Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:18 - Zagłębie Sosnowiec 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:42 Turon David Zagłębie Sosnowiec PS Zahaczenie
44:56 Butsenko Nikita Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem
55:34 - Zagłębie Sosnowiec 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:59 Turon David Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie

Składy

Naprzód Janów Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Pechek Jan 59:15 29 27 2 93
39 Niemczyk Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Zicho Patrik 0 0 0 0
26 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
81 Jaros Marcin 1 0 1 0
16 Słodczyk Marcin 0 0 0 0
23 Pohl Marek 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
51 Prochazka Petr 0 0 0 0
32 Sarna Igor 0 0 0 0
34 Woźnica Michał 0 0 0 0
38 Frączek Marcin 0 0 0 0
15 Poruba Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Krokosz Michał 0 0 0 0
77 Zielosko Dawid 0 0 0 0
71 Bryk Krzysztof 0 0 0 0
61 Rajski Adam 0 0 0 0
67 Wąsiński Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapłon Kacper 0 0 0 0
9 Kołodziej Adam 0 0 0 0
66 Piper Jakub 0 0 0 0
87 Goździewicz Paweł 0 0 0 0
88 Kisiel Łukasz 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 60:00 36 35 1 97
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Turon David 0 0 0 2
26 Duszak Adrian 0 1 1 0
13 Stoklasa Filip 1 0 1 2
79 Kana Tomas 0 1 1 0
94 Luka Vladimir 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Akimoto Denis 0 0 0 0
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
9 Słaboń Damian 0 0 0 0
16 Salamon Błażej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Charousek Kamil 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 1 1 0
14 Butsenko Nikita 0 0 0 2
89 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
23 Jaskólski Adam 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Pavuk Branislav 0 0 0 0
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 2
21 Jarosz Patryk 0 0 0 0