Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Wynik:

    5:2 (3:0, 0:2, 2:0)

  • Data:

    03.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, Przemysław Kępa

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Kosidło, Wiktor Zień

  • Widzów:

    1500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:28 EQ

Saur Jakub

2:0 02:24 EQ

Vehmanen Iiro Themar Andrej

3:0 04:50 EQ

Tabacek Peter Kiilholma Juha, Przygodzki Martin

3:1 26:50 +1

Kozłowski Tomasz Podsiadło Łukasz

3:2 34:00 +1

Turon David Kana Tomas, Stoklasa Filip

4:2 51:17 EQ

Malicki Patryk Kowalówka Sebastian, Trandin Alexei

5:2 57:39 EN

Danecek Jan Kowalówka Sebastian, Paszek Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:29 Saur Jakub KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
14:50 Piotrowicz Damian KS Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
21:22 Podsiadło Łukasz Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
24:25 Kowalówka Adrian KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
26:04 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
33:54 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
52:04 Butsenko Nikita Zagłębie Sosnowiec 2 Atakowanie ciałem - natarcie
52:04 Jaskólski Adam Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 22 20 2 90
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 1 0 1 2
60 Vehmanen Iiro 1 0 1 0
88 Themar Andrej 0 1 1 0
28 Kiilholma Juha 0 1 1 0
55 Tabacek Peter 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 4
98 Konig Peter 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 1 1 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 2
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 1 1 0
20 Malicki Patryk 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 2
12 Kowalówka Sebastian 0 2 2 0
7 Danecek Jan 1 0 1 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 59:38 38 34 4 89
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Turon David 1 0 1 0
15 Pavuk Branislav 0 0 0 0
13 Stoklasa Filip 0 1 1 0
79 Kana Tomas 0 1 1 0
94 Luka Vladimir 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Akimoto Denis 0 0 0 0
20 Podsiadło Łukasz 0 1 1 2
18 Kozłowski Tomasz 1 0 1 0
9 Słaboń Damian 0 0 0 0
16 Salamon Błażej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Charousek Kamil 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
14 Butsenko Nikita 0 0 0 2
89 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
23 Jaskólski Adam 0 0 0 2