STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

6:2

(2:2, 3:0, 1:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Goście:

    Orlik Opole

  • Trener Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    6:2 (2:2, 3:0, 1:0)

  • Data:

    17.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

    Andrzej Nenko, Mateusz Niżnik

  • Widzów:

    298

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:20 +1

Zorin Vladislav Miettinien Kim

0:2 12:43 EQ

Szydło Sebastian Zorin Vladislav

1:2 15:02 +1

Bernacki Michał Działo Michał, Charousek Kamil

2:2 19:55 EQ

Kana Tomas Luka Vladimir, Turon David

3:2 28:10 EQ

Stoklasa Filip Rutkowski Łukasz, Charousek Kamil

4:2 31:01 EQ

Luka Vladimir Kana Tomas, Stoklasa Filip

5:2 39:54 +1

Butsenko Nikita Charousek Kamil

6:2 47:29 EQ

Słaboń Damian Salamon Błażej, Kozłowski Tomasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:29 Turon David Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
02:56 Jaskólski Adam Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:40 Radzieńciak Grzegorz Orlik Opole 2 Zahaczenie
32:33 Pelaczyk Patryk Orlik Opole 2 Atak łokciem
39:30 Obrał Marcin Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:00 Sikora Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
56:19 Ostapchuk Georgy Orlik Opole 2 Trzymanie
59:57 Turon David Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 60:00 30 28 2 93
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Turon David 0 1 1 4
26 Duszak Adrian 0 0 0 0
13 Stoklasa Filip 1 1 2 0
79 Kana Tomas 1 1 2 0
94 Luka Vladimir 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Akimoto Denis 0 0 0 0
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 1 1 0
9 Słaboń Damian 1 0 1 0
16 Salamon Błażej 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Charousek Kamil 0 3 3 0
12 Działo Michał 0 1 1 0
14 Butsenko Nikita 1 0 1 0
89 Rutkowski Łukasz 0 1 1 0
10 Bernacki Michał 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Pavuk Branislav 0 0 0 0
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 2
23 Jaskólski Adam 0 0 0 2

Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Nobis Jarosław 60:00 53 47 6 88
2 Robaszkiewicz Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Radzieńciak Grzegorz 0 0 0 2
37 Miettinien Kim 0 1 1 0
76 Svitac Alexis 0 0 0 0
16 Szydło Sebastian 1 0 1 0
87 Zorin Vladislav 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kandzyuba Stanislav 0 0 0 0
22 Rzekanowski Oskar 0 0 0 0
78 Skrodziuk Szymon 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
61 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Chorążyczewski Kord. 0 0 0 0
10 Obrał Marcin 0 0 0 2
19 Ostapchuk Georgy 0 0 0 2
11 Pelaczyk Patryk 0 0 0 2