Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Sławiński Beniamin

  • Wynik:

    5:1 (1:0, 1:0, 3:1)

  • Data:

    16.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Maciej Pachucki

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:04 +1

Korkuz Dominika Onyshchenko Tetiana, Olafsen Anniken

2:0 27:16 -1

Siejka Alicja Bigos Marta

3:0 44:38 EQ

Bigos Marta Kasprzycka Katarzyna, Tokarska Renata

4:0 56:36 EN

Onyshchenko Tetiana Podracka Ewa

4:1 58:17 EQ

Sosnowska Nicole

5:1 59:40 EN

Kasprzycka Katarzyna Siejka Alicja

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:30 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Wysoki kij
20:24 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Rzucenie na bandę
20:24 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 10 Kara za niesportowe zachowanie
26:27 Banaś Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
29:00 Michałek Aneta SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:09 Olafsen Anniken GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:55 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:06 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 30 29 1 96
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 0 0 0 2
98 Tokarska Renata 0 1 1 14
18 Bigos Marta 1 1 2 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 1 2 0
37 Siejka Alicja 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 1 0 1 0
73 Banaś Maja 0 0 0 2
39 Olafsen Anniken 0 1 1 2
8 Onyshchenko Tetiana 1 1 2 0
77 Rykaczewska Joanna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Podracka Ewa 0 1 1 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Puchowska Antonina 0 0 0 0

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–Krokosz Małgorzata 56:42 34 31 3 91
30 Harańczyk Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
9 Sztyper Paulina 0 0 0 0
17 Sosnowska Nicole 1 0 1 0
92 Frąckowiak Katarzyna 0 0 0 0
11 Michałek Aneta 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
78 Jabłońska Magdalena 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 0 0 2
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Nadzimek Agnieszka 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
87 Kopciara Alicja 0 0 0 0
6 Harańczyk Patrycja 0 0 0 0