STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM):

    Łukasz Podsiadło

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U12 (ŻM):

    Yury Simanenka

  • Wynik:

    9:8 (3:0, 5:2, 1:6)

  • Data:

    04.04.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski, Paweł Madeksza

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:34 EQ

Ungrowski Maciej Twardy Borys

2:0 05:58 EQ

Kućmierz Oliwier Konieczka Eryk, Twardy Borys

3:0 19:39 EQ

Zogornik Daniel Lubański Przemysław

4:0 23:45 +1

Nowak Cyprian Twardy Borys, Lubański Przemysław

4:1 24:01 EQ

Centkowski Krzysztof

4:2 25:39 EQ

Centkowski Krzysztof

5:2 26:15 EQ

Kućmierz Oliwier Konieczka Eryk

6:2 34:44 EQ

Zogornik Daniel Twardy Borys

7:2 39:02 EQ

Nowak Kuba Kućmierz Oliwier

8:2 39:34 EQ

Jasicki Gabriel Ungrowski Maciej, Chabrzyk Maksymilian

8:3 41:22 EQ

Kusyi Zakhar

8:4 43:59 -1

Centkowski Krzysztof

8:5 47:40 +1

Centkowski Krzysztof Kusyi Zakhar

8:6 47:50 EQ

Centkowski Krzysztof

9:6 49:55 +1

Kućmierz Oliwier Twardy Borys

9:7 50:03 EQ

Centkowski Krzysztof

9:8 58:42 EQ

Centkowski Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:58 Kućmierz Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atak łokciem
22:17 Kusyi Zakhar MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:48 Koziarska Aleksandra MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:58 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
36:10 - UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
43:00 Olczak Dawid MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:21 Nowak Cyprian UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
48:38 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Jata Gracjan 20:00 2 0 2 0
3 Krysztopowicz Oskar 40:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 0 0 0 0
20 Słomnicki Daniel 0 0 0 0
15 Nowak Kuba 1 0 1 0
5 Kućmierz Oliwier 3 1 4 2
4 Konieczka Eryk 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzezowski Igor 0 0 0 0
64 Lewandowski Bartosz 0 0 0 0
2 Chabrzyk Maksymilian 0 1 1 0
16 Ungrowski Maciej 1 1 2 0
7 Jasicki Gabriel 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lubański Przemysław 0 2 2 0
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
25 Michalik Mateusz 0 0 0 0
17 Nowak Cyprian 1 0 1 2
11 Zogornik Daniel 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Stelmach Rafał 0 0 0 0
10 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0
13 Twardy Borys 0 5 5 0
87 Otak Alan 0 0 0 0
23 Bajer Kamil 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Wanago Dominik 60:00 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
17 Kusyi Zakhar 1 1 2 2
76 Centkowski Krzysztof 7 0 7 4
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
99 Szyłak Artur 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Olczak Dawid 0 0 0 2
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 2
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
22 Jankowski Maciej 0 0 0 0
20 Barosz Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
16 Luzar Kamil 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0
18 Gorlich Dominik 0 0 0 0
14 Marek Gabriel 0 0 0 0