Statystyki PZHL

4:3 k.

(0:3, 1:0, 2:0, 0:0, 3:1k)

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener TMH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    KOWALCZYK TOMASZ

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U12 (ŻM):

    SIMANENKA YURY

  • Wynik:

    4:3 k. (0:3, 1:0, 2:0, 0:0, 3:1k)

  • Data:

    14.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    DYBAŚ ŁUKASZ, CHRAPEK KLAUDIA

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:47 EQ

Centkowski Krzysztof

0:2 12:23 EQ

Jankowski Maciej Kusyi Zakhar

0:3 17:23 EQ

Centkowski Krzysztof

1:3 29:39 PS

Grobara Jakub

2:3 56:00 -1

Garncarczyk Igor Rutkowski Oskar, Grobara Jakub

3:3 56:09 -1

Grobara Jakub Garncarczyk Igor, Rutkowski Oskar

4:3 65:00 PS

Garncarczyk Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
28:53 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Opóźnianie gry
29:39 Barosz Patryk MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
39:47 Damian Borlik TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:14 - MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
49:18 Morzyk Mateusz MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
54:27 Damian Borlik TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
56:46 Grobara Jakub TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:24 Rutkowski Oskar TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
24 Jaworski Tobiasz 40:00 0 0 0 0
39 Kowalczyk Maksymilian 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Nowak Julia 0 0 0 0
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
57 Paciepnik Dominik 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 1 1 2 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 0
1 Rutkowski Oskar 0 2 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
82 Damian Borlik 0 0 0 4
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0
40 Grobara Jakub 2 1 3 2
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Zachtej Mateusz 0 0 0 0
2 Żurawski Adam 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Wanago Dominik 60:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
17 Kusyi Zakhar 0 1 1 0
76 Centkowski Krzysztof 2 0 2 2
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 2
99 Szyłak Artur 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
22 Jankowski Maciej 1 0 1 0
20 Barosz Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
16 Luzar Kamil 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0
18 Gorlich Dominik 0 0 0 0
14 Marek Gabriel 0 0 0 0