Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Wynik:

    5:3 (3:1, 2:0, 0:2)

  • Data:

    01.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:10

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński, Maciej Pachucki

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Patryk Kasprzyk

  • Widzów:

    280

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:50 +1

Podsiadło Łukasz Kozłowski Tomasz , Słaboń Damian

2:0 13:00 EQ

Kozłowski Tomasz Salamon Błażej, Słaboń Damian

3:0 16:18 EQ

Podsiadło Łukasz Salamon Błażej, Kozłowski Tomasz

3:1 17:19 EQ

Danecek Jan Kowalówka Sebastian, Saur Jakub

4:1 23:23 EQ

Stoklasa Filip

5:1 26:24 -1

Salamon Błażej Kozłowski Tomasz

5:2 41:27 +1

Trandin Alexei Przygodzki Martin, Maciejewski Dawid

5:3 59:59 EQ

Maciejewski Dawid Bezuska Peter, Trandin Alexei

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:25 Malicki Patryk KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
20:06 Turon David Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:23 Pavuk Branislav Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:56 Trandin Alexei KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
31:15 Vehmanen Iiro KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
31:15 Sikora Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
31:15 Radziszewski Rafał Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:37 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
37:58 Bernacki Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:29 Kana Tomas Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:32 Kana Tomas Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem
55:42 Kana Tomas Zagłębie Sosnowiec 2 Wymuszanie kary
55:42 Kiilholma Juha KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
58:37 Sikora Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
58:37 Kiilholma Juha KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 60:00 32 29 3 90
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Turon David 0 0 0 2
15 Pavuk Branislav 0 0 0 2
13 Stoklasa Filip 1 0 1 0
79 Kana Tomas 0 0 0 6
94 Luka Vladimir 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Akimoto Denis 0 0 0 0
20 Podsiadło Łukasz 2 0 2 0
18 Kozłowski Tomasz 1 3 4 0
9 Słaboń Damian 0 2 2 0
16 Salamon Błażej 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Charousek Kamil 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
14 Butsenko Nikita 0 0 0 0
89 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 4
23 Jaskólski Adam 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 44 39 5 88
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 1 1 0
60 Vehmanen Iiro 0 0 0 2
88 Themar Andrej 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 0
28 Kiilholma Juha 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 1 1 2
7 Danecek Jan 1 0 1 0
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
6 Maciejewski Dawid 1 1 2 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 2
87 Trandin Alexei 1 1 2 2
11 Przygodzki Martin 0 1 1 0